תושב הקריות חשוד בסחר בסמים ומכירה לעשרות קטינים תושבי האזור

הסניגור טען כי השוטרים דרסו את הצעיר, תושב קרית ביאליק, בעת ביצוע המעצר
 

המשטרה עצרה צעיר בן 21 מקריית ביאליק, בחשד שסחר בסמים ומכר קנאביס לעשרות קטינים תושבי האזור.

אתמול הובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בחיפה. בדיון טען נציג המשטרה כי החשוד ניסה להימלט מהשוטרים ואילו סניגורו של הצעיר, עו"ד תומר נוה, טען כי השוטרים ניסו לדרוס את החשוד במהלך ביצוע המעצר.

עו"ד נוה שאל בדיון: "זה נכון שדרסו אותו במהלך המעצר?"

נציג המשטרה, רס"ל צחי מויאל: "הרכב עלה על אחד מגלגלי האופניים שלו כדי לבצע חסימה. היו שריטות קלות. הוא לא ביקש טיפול רפואי ובכל זאת הוא נלקח לבית החולים".

 

חשוד שמכר סמים לעשרות קטינים תושבי האיזור. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

עוד טען עו"ד נוה כי אל מרשו פנו שתי בחורות ומסרו לו שהן נחקרו ביחידה המרכזית (ימ"ר) של המשטרה, וזאת לאחר ששתי הצעירות נתפסו עם סמים במהלך חיפוש. עו"ד נוה טען בדיון: "הן אמרו לי שאמרו להן בימ"ר שאם הן יבואו ויפלילו אותו, הן יסגרו כנגדן את התיק של השימוש".

המשטרה ביקשה להאריך את מעצר החשוד ב- 10 ימי מעצר נוספים בכדי שהחקירה לא תיפגע, ובכדי שניתן יהיה לחקור כראוי עשרות מעורבים בפרשה.
הסניגור טען כי יש לפעול כך שזכותו של החשוד לא תיפגע "בזמן שהוא יהיה זרוק במתקן כליאה בהליכי המעצר. חלק מהמעורבים כבר נחקרו בעבר, חלקם זומנו בעבר", טען הסניגור וביקש לקצר את מניין הימים.

בהחלטה קבעה השופטת מרינה פיקוס בודאנוב, כי שחרור החשוד בשלב זה עלול להביא לשיבוש הליכי החקירה. היא ציינה כי רק לפני שבוע נגזר דינו של הצעיר בגין עבירות דומות וכי חלק מהעבירות בוצעו לכאורה כאשר מעצר על תנאי, בר הפעלה, תלוי ועומד נגדו.
השופטת האריכה את מעצרו של החשוד עד ליום שני.
עוד קבעה השופטת כי על משטרת ישראל להעביר את תלונתו של החשוד כי נדרס על ידי שוטרים, למחלקה לחקירות שוטרים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות