רמב"ם: נלכדו בעל ואשה שגנבו בבית החולים, בהפרש של שעות

מחלקת הביטחון ברמב"ם פענחה שני מקרי גניבה שבוצעו על ידי בעל ואשה, בהפרש של שעות ספורות
 

אנשי הביטחון ברמב"ם היו המומים כשגילו את החוצפה ועזות המצח שהיתה לשני בני זוג מהאזור, שעל פי החשד גנבו בבית החולים בהפרש של מספר שעות האחד מהשני.

הכל החל השבוע, כשאשה בשנות ה 50 לחייה, מלווה בבן זוגה, שניהם תושבי ישוב ליד חיפה, הגיעו לאשפוז באחת המחלקות הפנימיות. יום לאחר מכן האשה סיפרה לצוות שהיא מרגישה מעט יותר טוב, יצאה לסיבוב בקניון בבית החולים ובאחת החנויות עוררה את חשדו של עובד שחשד כי גנבה חולצה. המאבטחים הוזעקו ובאמצעות שחזור מצלמות האבטחה, הצליחו להבחין בפעולת הגניבה של האשה. הסרטון הוצג לאשה שנשברה והודתה, אך עקב אשפוזה לא נעצרה והוחזרה למחלקה.

 

המאבטחים הוזעקו. צילום: דוברות רמב"ם

כמה שעות אחר כך הגיע הבעל לאחד ממכוני הבדיקה בבית החולים, לכאורה לתאם לרעייתו תור ליום המחרת. אחת מעובדות המכון הבחינה שהטלפון הנייד שלה נעלם. היא הזעיקה את המאבטחים והצביעה על הבעל כחשוד. האיש נחקר, הודה וטען שהטלפון הושלך סמוך לשירותים של בניין אחר. המאבטחים חיפשו אך לא הצליחו למצוא אותו. למחרת, אחד האחמשי"ם המיומן בטכנולוגיה של טלפונים סלולאריים, חבר אל העובדת שהתלוננה על הגניבה. באמצעות כניסה לחשבון גוגל של המתלוננת, הוא הצליח לאכן את מיקום הטלפון ואף לגרום לו באמצעות הוראה מרחוק לצלצל בעצמה, למרות שהגנב השתיק את הצלצול לפני שהשליך את הטלפון הגנוב. הטלפון אותר והוחזר לבעליו.

"צריך שילוב של נחישות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות", סיפר מנהל מחלקת הבטחון ברמב"ם, בני קלר, "אני רוצה שמצד אחד אזרחים שומרי חוק ידעו שרמב"ם יעשה הכל כדי לשמור על רכושם, אבל המסר לגנבים הוא – אל תנסו אותנו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות