גם בקריית מוצקין המיחזור מתחיל בבית 

בקיץ הקרוב יקיים תאגיד תמיר בשיתוף עיריית קריית מוצקין מגוון פעילויות הסברה בנושא מיחזור והפרדת אריזות לפחים הכתומים.

המיחזור מתחיל בבית צילום דוברות עיריית מוצקין

במהלך חודש יולי ייהנו ילדי העיר מפעילויות חווייתיות בקייטנות החופש הגדול באמצעותן ילמדו את נושא מיחזור האריזות. פעילויות אלו הנן חלק מקמפיין ארצי שיעלה בטלוויזיה, ברדיו ובאמצעי תקשורת נוספים.

הפחים הכתומים קיימים בקריית מוצקין למעלה מחמש שנים ומשרתים כ-17,000 משקי בית בהפרדת פסולת האריזות הביתית. פעילויות ההסברה המתקיימות בחודש זה מהוות חלק ממגוון רחב של פעילויות הנערכות בעיר בפילוח לקהלי היעד.

בפרסומות הקודמות פגשנו את דדי החתול בעמדת המיחזור של הבניין עומד ומשגיח על הפרדה נכונה של פסולת אריזות לפח המתאים. בפרסומת החדשה שתעלה נוכל לפגוש את דדי החתול עולה מעמדת הפחים של הבניין ומגיע למטבח הביתי, המקום שבו כל אחד ואחת מאתנו מפרידים על בסיס יומיומי את הפסולת שלנו. דדי ובני הבית אותם הוא מבקר יראו לנו היכן ניתן למקם את עמדת המחזור הביתית ולבצע את הפרדת האריזות כבר בבית בקלות ובנוחות.

עיריית קריית מוצקין (שהייתה בין 5 הערים הראשונות בישראל להחיל בתחומה את נושא הפח הכתום ומיחזור האריזות), וראש העיר בראשה, מודעים לחשיבות החינוך למיחזור פסולת וצמצום היקפי ההטמנה, וקוראים לציבור תושבי העיר להירתם למשימה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com
עוד בקרית מוצקין