רוצים שינוי!

ה'מנהיגות צעירה' של 'שותפות חיפה בוסטון', תקיים אירוע סיום של תכנית Talk2Act ומזמינה צעירים חיפאיים להכיר את העשייה החברתית בעיר! האירוע יתקיים ביום שלישי, 17/7/18, בבית הקהילתי טבריה 15, שכונת הדר, ב-19:00

מפגשי נטוורקינג ליזמים צעירים חיפאיים. צילום- יחצ

המנהיגות הצעירה של שותפות חיפה בוסטון, בשיתוף הבית הקהילתי 'טבריה 15', מזמינים את צעירי חיפה לאירוע הקיץ של תכנית Talk2Act- יריד אקטיביזם ויזמות חברתית.

באירוע ישתתפו יוזמות חיפאיות מתחומים שונים, וזוהי הזדמנות מצוינת להכיר את העשייה החברתית בעיר, ולגלות כיצד ניתן לקחת חלק בעשייה ובשינוי!

כדי לקבל קצת השראה, יסיימו את האירוע בהרצאתו של עידן מור, שיספר, בין היתר, איך הפך לגדי וילצ'רסקי, איש המחאות שכולנו מכירים, שנכנס לחיינו במאה במחאה החברתית ב-2011.

Talk2Act הינם מפגשים חודשיים להיכרות עם יזמים חיפאים, חשיפת מיזמים חברתיים שמתרחשים בעיר, הרצאות מפי יזמים מצליחים, המהווים קרקע פורה ליצירת שיתופי פעולה ומיזמים קהילתיים וחברתיים.

התכנית כוללת 8 מפגשים לאורך כל השנה, ומארחת יזמים חברתיים אשר מציגים באופן מרתק ואישי את סיפורם וסיפור המאבק והפעילות שלהם, אשר הובילו לשינוי ויוזמה קהילתית.

לדברי ורד ישראלי, מנכל"ית שותפות חיפה בוסטון: "כחלק מפעילות השותפות ישנו הרצון הגדול והשאיפה לשמור ולהשאיר את הצעירים בעיר; ומתוך האג'נדה הזו הקמנו את 'המנהיגות הצעירה' לפני כעשור. פעילות TALK2ACT, למען צעירי חיפה, סוחפת רבים, ומצביעה על הרצון של הצעירים להשפיע ולשנות. 'המנהיגות החדשה' תמשיך בפעילויות נוספות בעיר ותמשיך לצרף לשורותיה צעירים אשר מעוניינים בשינוי אמיתי"

האירוע יתקיים ביום שלישי, 17/7/18, בבית הקהילתי טבריה 15, שכונת הדר, ב-19:00

ההשתתפות חינם אך מותנית בהרשמה מראש ב-קישור

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במספרים ש...