חיפה: הפגנת תמיכה בעזה נערכה במושבה הגרמנית

עשרות מפגינים הגיעו אתמול למושבה הגרמנית בחיפה שם הפגינו עם דגלי פלסטין נגד הפצצות חיל האוויר ולמען תושבי עזה
אתמול בערב (ראשון) נערכה במושבה הגרמנית בחיפה הפגנת תמיכה בעזה. כמה עשרות מפגינים נשאו שלטים וקראו להסרת המצור ולתמיכה בתושבים. "שחררו את פלסטין", "די להפגזות", כך נכתב בשלטים שנשאו המפגינים.

בחיפה סערו הרוחות בעקבות ההפגנה אתמול ותושבים טוענים כי לא ייתכן שבעיר תיערך הפגנה של תומכי עזה, בעת בה הדרום כולו עולה באש וטילים נוחתים על עוטף עזה, שדרות, ואיזורים נוספים בדרום הבוער.

 

מפגינים תמיכה בעזה, במושבה הגרמנית. צילום ארכיון: דוברות המשטרה

תושבים באחת הקבוצות בפייסבוק העלו אתמול את הרעיון לקיים בחיפה הפגנת תמיכה בחיילי צה"ל ובכוחות הביטחון, בהם לוחמי האש העובדים סביב השעון בחודשים האחרונים, בכדי לכבות את השריפות המשתוללות בכל רחבי הדרום, כתוצאה מעפיפוני ובלוני התבערה. "אם לא נראה להם שאנחנו תומכים באנשים שלנו, הם ימשיכו להראות לנו איך הם תומכים בעזה", כתבו גולשים, "עוד לא נשמע שיהודים יגיעו לאום אל פאחם, רק לצורך הדוגמה, ויפגינו שם עם דגלי ישראל נגד העפיפונים והשריפות בדרום. מי ייתן לנו לעשות את זה? רק כאן אפשר לתמוך בעזה בלי להסס. צריך להתחיל להפגין סולידאריות למען ישראל ולמען הדרום ולמען כוחותינו", טענו גולשים.

בעמוד הפייסבוק בו אורגנה אתמול הפגנת התמיכה בתושבי עזה, נכתב:  "במקום להפסיק את המצור הקטלני, הצבא והמדינה הנפשעים של ישראל מגבירים את המצור וכעת מוסיפים לו הפצצות אגרסיביות והורגים עוד פלסטינים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות