כמה כסף הוציאו הישראלים על מלונות במונדיאל?

בסקירה של הזמנת המלונות ברוסיה בתקופת המונדיאל, עולה שהתיירים שהוציאו את הסכום הממוצע הגבוה ביותר לכל לילה הם תיירי ערב הסעודית. וכמה שילמנו אנחנו?
בסקירה של הזמנת המלונות ברוסיה בתקופת המונדיאל, עולה שהתיירים שהוציאו את הסכום הממוצע הגבוה ביותר לכל לילה – הם תיירי ערב הסעודית, שהוציאו בממוצע 1,062 דולר ללילה.

התיירים ששילמו את הסכום הנמוך ביותר בממוצע הם מתאילנד 60 דולר ללילה. כך עולה מבדיקה שערך אתר השוואת מחירי המלונות הוטלס קומביינד.

בממוצע: תיירים שנשארו הכי הרבה לילות הם ממרוקו, עם ממוצע של 6.3 לילות. השהות הקצרה ביותר היא של תיירי דרום קוריאה עם ממוצע של 1.5 ימים ואחריהם מפולין 2 לילות בממוצע.

התיירים הישראלים שילמו בממוצע 190 דולר ללילה על הלינה במוסקבה ונשארו בעיר 4.6 ימים בממוצע. הישראלים נחלקו בין 3% שבחרו ברמת אירוח של 5 כוכבים, 26% לנו ברמה של 4 כוכבים, 30% ב-3 כוכבים, והשאר –  41% ברמות אירוח נמוכות יותר.

190 דולר ללילה בממוצע. זה מה ששילם התייר הישראלי על לינה בעת המונדיאל. צילום אילוסטרציה

רק 75% מחובבי הכדורגל הישראלים לנו במלונות והאחרים בחרו באופציות הלינה שבדרך כלל זולות יותר: 14% בדירות נופש, 7% בהוסטלים ו- 4% בגסטהאוס.

לדברי איל סגל, מאתר הוטלס קומביינד, מרבית התיירים בטורניר המונדיאל היו רוסים שהגיעו מתיירות פנים ברוסיה. אך נתונים המשקפים את התיירות הנכנסת מראים שהמהלך הצליח לרוסים בגלל העלייה בביקוש – כמעט מכל העולם. הקרבה הגיאוגראפית של רוסיה למדינות רבות באסיה ובאירופה, בנוסף לפיזור המשחקים באצטדיונים הסמוכים למדינות שכנות רבות, סייעו להם לפנות לקהלים שונים שחלקם הגיעו לתקופות קצרות.

עוד עולה מהסקירה שישראלים שביקרו בסנט פטרסבורג שילמו בממוצע 169 דולר ללילה ונשארו 3.7 ימים בממוצע.

ישראלים שהגיעו למלונות בעיר התחלקו בין 5% שבחרו ברמת ארוח של 5 כוכבים, 34% לנו ב-4 כוכבים, 41% ב-3 כוכבים, והשאר 20% ברמות ארוח נמוכות יותר.

בסוצ'י תיירים ישראלים שילמו בממוצע 142 דולר ללילה, נשארו 3.5 ימים בממוצע והתחלקו בין 4% שבחרו ברמת ארוח של 5 כוכבים, 56% לנו ב-4 כוכבים, 33% ב-3 כוכבים, והשאר 7% ברמות ארוח נמוכות יותר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות