גננת וסייעת נעצרו בחשד להתעללות בילדים

החשד הראשוני התעורר בעקבות תלונות של הורים על אלימות נגד ילדיהם. הגננת והסייעת מנהריה יובאו הבוקר לבית משפט השלום בקריות לדיון בהארכת מעצרן
 

המשטרה עצרה אתמול (שני) גננת בנהריה בחשד להתעללות בילדים בגן שבאחריותה. הגננת חשודה בפגיעה בפעוטות. גם צוות העובדים בגן שבאחריותה נחקר בחשד להתעללות בילדים, ומלבד הגננת המשטרה עצרה גם סייעת בגן הילדים.

ראשית הפרשה לפני מספר ימים, בעקבות הורים לילדים בגן אשר התלוננו על אלימות המופעלת בגן כלפי ילדיהם.

החוקרים החרימו את מכשיר ההקלטה המוצב בגן על מנת לצפות בצילומים שהצטברו בו. לאחר סינון החומרים המתועדים המתפרסים על פני מאות שעות הקלטה, איתרו השוטרים את החומרים הרלוונטים לצורך החקירה ובהתאם לכך עצרו מיד את הגננת המנהלת את גן הילדים.

 

ההורים התלוננו כי הצוות בגן פוגע בילדים.  צילום אילוסטרציה

 

מהמשטרה נמסר: "חקירת המשטרה תמשיך ותתנהל במקצועיות הנדרשת ובאופן נרחב לאיסוף מכלול הראיות והממצאים וככל שיידרש ייעצרו מעורבים נוספים, וכל זאת לצד רגישות יתרה למצבם הנפשי של הילדים, וזאת במטרה לאפשר פתיחות וכנות שתאפשר הגעה לחקר האמת בזמן הקצר ביותר".

עוד נמסר: "במסגרת החקירה שעניינה חשד להתעללות בילדי גן נעצרו הגננת שמנהלת את הגן וסייעת העובדת בו. עם קבלת התלונה במשטרת ישראל, ניהלו חוקרי התחנה פעולות מגוונות לאיסוף הממצאים הנדרשים, לרבות הפקת ראיות מחומרי תיעוד, כפי שנשמרו במצלמות שפעלו בגן הפרטי. בתוך כך, עצרו השוטרים בשלב הראשון אתמול את מנהלת הגן ובהמשך נעצרה לחקירה אתמול בערב סייעת העובדת בגן".

השתיים נותרו כלואות במהלך הלילה והבוקר בשעה 10:00 הן תובאנה לדיון בבית משפט השלום קריות, בבקשה להאריך את מעצרן.

חקירת הפרשה בעיצומה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות