ביקור משלחת מסין

משלחת בכירים מהעיר התאומה קאיפנג בסין ביקרה בקריית מוצקין, במסגרת חיזוק הקשר בין הערים.

במסגרת קשרי חוץ, הגיעה בסוף השבוע שעבר משלחת אנשי ממשל מהעיר התאומה קאיפנג שבסין לביקור בקריית מוצקין.  בקאיפנג 5.5 מיליון תושבים והיא אחת מ-8 הבירות העתיקות של סין.
חברי המשלחת הסינית וביניהם ממלא מקום ראש העיר קאיפנג, סגן ראש העיר, ראש המחוז והדובר פתחו את ביקורם בעירייה בקבלת פנים חגיגית ונפגשו עם ראש העיר, סגניו, מנכ"ל העירייה ומכובדים נוספים אשר הציגו בפני המשלחת את העשייה הנרחבת בעיר בתחומים מגוונים.

ביקור משלחת סין צילום דוברות עיריית מוצקין

לאחר מכן, נערך עבורם סיור בעיר, בין היתר ביקרו חברי המשלחת בבית הספר "נבון" וזכו לקבלת פנים חמה מתלמידי כיתות א' ששרו לכבודם באנגלית. כמו כן, ביקרה המשלחת במשכן העירייה החדש. המשלחת לוותה על ידי ד"ר לאה גנור ופרח קיסר.
בסיכום הביקור הביע ראש המשלחת את התרשמותו הרבה מהעיר קריית מוצקין והודה על האירוח והתוכנית המרתקת שהוכנה עבורם. קריית מוצקין שמה דגש על פיתוח קשרי חוץ ורואה חשיבות רבה בהסברה ויצירת שגרירים לעיר ולמדינת ישראל.
ד"ר גנור סיכמה את הביקור: "שמחתי על הזכות שניתנה לי ללוות את המשלחת ביחד עם פרח קיסר ולהציג לפניהם נושאים חשובים וערכיים כגון מורשת העם היהודי, הציונות, השואה והתקומה וגיאוגרפיה של ישראל. זה המקום להודות לראש העיר והעירייה על עידוד ותמיכה בקשרי החוץ של העיר בכלל ובמשלחת זו בפרט".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין