"מיטת שיזוף פותרת בעיות, ומעבר לסתם שיזוף יפה"

שני ג'יבלי, קוסמטיקאית מוסמכת ובעלת מכון קוסמטיקה מנפצת סטיגמות נפוצות בעולם היופי, ומספרת על מכשיר הסרת השיער החדש שלה שמותאם אישית למטופל

שני ג'יבלי בעלת מכון קוסמטיקה, קוסמטיקאית מוסמכת ומאפרת מקצועית, ישבה איתנו לראיון וניפצה לנו כמה מיתוסים לגבי כל מה שקשור לעולם הקוסמטיקה. (ראיון וידאו בתחתית העמוד).

"אני שני ג'יבלי, בת 28. אחרי הצבא למדתי קוסמטיקה רפואית, איפור קבוע, איפור ערב, תסרוקות וככה בעצם הרחבתי את כישוריי המקצועיים. לאט לאט התרחבתי למכון קוסמטיקה ואנחנו עושים כאן כמעט הכל".

שני קוסמטיקה ויופי. תמונה: פרטי

שני קוסמטיקה ויופי. תמונה: פרטי

על איפור קבוע שמענו רבות. רבות נרתעות ממנו. לדעתך איפור קבוע מתאים לכל אחת?
"כן. זה מתאים בכל גיל לפי הצורך. הטכנולוגיה היום מתפתחת ומתקדמת, ויש מענה לכל גיל ובמראה טבעי. לפני 10 שנים למשל זה היה נראה אחרת, אנחנו היום יכולים לתת דוגמאות הרבה יותר טבעיות".

איפור קבוע מתאים לכולן. תמונה: פרטי

איפור קבוע מתאים לכולן. תמונה: פרטי

הכנסת למכון שלך מיטות שיזוף. בתור קוסמטיקאית זה לא נוגד את האינטרסים?
"אכן הקולגות שלי הרימו גבה כשהכנסתי את מיטות השיזוף. אני יכולה לומר היום שזה היה צעד חכם. יש נשים רבות שסובלות מפסוריאזיס או מבעיות עור כאלו ואחרות. רק כשנכנסתי לעולם הזה הבנתי כמה נשים זקוקות לזה מעבר לשיזוף שנראה יפה".

הרבה מעבר לסתם שיזוף. תמונה: פרטי

הרבה מעבר לסתם שיזוף. תמונה: פרטי

"למשל, לי הייתה בעיית עור שהפתרון שלה הוא חשיפה לשמש, לפי מה שהרופא אמר. לא הייתה לי סבלנות לשבת בשמש, אז הפתרון היה 7 דקות במיטת שיזוף. גם נשים בהירות עור שלא מצליחות להשתזף בשמש מגיעות לכאן, ומשתזפות בהדרגה ובצורה מבוקרת. אם עושים את זה נכון לא אמורה להיות בעיה"

ג'יבלי. תמונה: עצמי

ג'יבלי. תמונה: עצמי

ראיתי שלט על הדלת בכניסה 'הייטק הגיע למכון'. מה זה?
"הסרת שיער מאוד עניינה אותי והלכתי על התחום הזה. חקרתי את הנושא, וכשהגעתי לחברה שאני עובדת איתה היום, הפיתוח שלהם הוא שכל אחד יכול לעשות לייזר. לא משנה צבע העור או צבע וסוג השערה. כשראיתי שיש מכשיר כזה, שיכול לתת מענה לאוכלוסייה יותר רחבה, הלכתי על זה. היום אחרי ארבעה חודשים אני יכולה לומר שאנחנו על דרך המלך יחד עם המכשיר הזה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות