מטפל בנשים בידיים טובות

בריא להכיר: ד"ר עמית דמתי הוא המנהל החדש של מחלקת הנשים במרפאת איינשטיין החדשה, שהקימה כללית ברמת אלמוגי
נשות חיפה שנזקקות לטיפול גניקולוגי ומעקבי הריון שמחו לגלות שהרופא המוכר להן מחדרי הלידה במחלקת נשים בבית חולים כרמל, הוא מעתה גם הרופא שיראו במחלקת הנשים במרפאת כללית איינשטיין, לאחר שמונה כמנהלה.

ד"ר עמית דמתי הינו יליד ראשון לציון וכיום מתגורר בחיפה. בן 43, נשוי ואב לארבעה ילדים. בצבא שירת ביחידת מורן וכיום הוא מ"פ רפואה בגדוד חילוץ והצלה של פיקוד העורף. סיים בהצטיינות לימודי רפואה בטכניון ועשה סטאג' ברמב"ם, אז חשב להתמחות ברפואת משפחה אך לאחר התלבטות פנה להתמחות ברפואת נשים. התמחה במחלקת נשים ויולדות בבית חולים כרמל, כשתת ההתמחות שלו הינה ברפואת אם ועובר, תחום בו הוא עוסק במשרה מלאה בחדר לידה בבית חולים כרמל מקבוצת כללית.

כמו כן, ד"ר דמתי נתן לאורך שנים שירותי הריון בסיכון, מעקבי הריון וגניקולוגיה במרכז רפואי לין. מזה מספר חודשים הוא גם מנהל את מחלקת הנשים שהקימה כללית במרפאתה החדשה במרכז המסחרי ברחוב איינשטיין ומטפל בפונות, בדגש על הריון ומיילדות.

 

ד"ר עמית דמתי מבצע בדיקת אולטרסאונד במחלקת נשים מרפאת איינשטיין. צילום: דוברות כללית

במחלקת הנשים שבניהולו במרפאת איינשטיין יש כיום צוות של 4 מומחים בגינקולוגיה, המשולבים עם מחלקת נשים ויולדות בכרמל ובהמשך יצטרפו לצוות רופאי נשים  נוספים. לרשותם מיכשור ניטור מתקדם.

כמו כן, יש במרפאה צוות של אחיות במיומנות, בהובלתה  מלי אפטוב והדיאטנית דקלה אופיר. צוות מקצועי ומיומן זה מעניק מעטפת שירות גינקולוגי וכן מערך כולל של שירות לנשים הרות, עם מעקבי הריון על ידי רופא, ליווי אחות וייעוץ דיאטני. בתוך זמן קצר מתוכננת הרחבת תחומי השירות במרפאה, עם הפעלת שירות סקירות מערכות ויעוץ גנטי ומרפאה להריון בסיכון.

התחביב האהוב עליו הוא פעילות גופנית, בעיקר שחייה והטיפ שלו לבריאות טובה הוא צחוק!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות