פרוייקט 'תיק לכל תלמיד' יוצא לדרך בנשר

המיזם החברתי "תיק לכל תלמיד" שכבר הצליח לגייס עשרות אלפי תיקים לתלמידי בית הספר בעיר, יוצא לדרך בהובלת חברת המועצה אדווה קאופמן זאת השנה הרביעית
המיזם החברתי "תיק לכל תלמיד" שכבר הצליח לגייס עשרות אלפי תיקים לתלמידי בית הספר בעיר, יוצא לדרך בהובלת חברת המועצה אדווה קאופמן זאת השנה הרביעית

"הכל התחיל במטרה ליצר ערבות הדדית בין תושבים העיר" אמר אדווה קאופמן חברת מועצת העיר ממפלגת "כן נשר". לפני ארבע שנים צירפה קאופמן את העיר נשר למיזם החברתי הגדול "תיק לכל תלמיד", בו אוספים ילקוטי בית ספר משומשים וביחד עם הקרן לידידות מעבירים את התיקים לנזקקים.

אדוה קאופמן. צילום יח"צ

בעקבות הצלחת הפרויקט בשנה שעברה, מובילה אדווה את הפרויקט גם הקיץ הזה ורוצה להגיע למספר שיא: "זה פרויקט שצומח בצורה מהירה בעשרות נקודות ברחבי הארץ וחשוב לציין ששנה שעברה נאספו מעל 40 אלף תיקים בכל הארץ- כולם הלכו למטרה טובה, אף תיק לא נזרק או נשכח מאחור".

חלק מהתיקים. צילום יח"צ

קאופמן מבקשת להדגיש את היתרונות הגדולים של הפרויקט: "בכל שנה המחירים שהורים נאלצים לשלם בתחילת שנת הלימודים עולים ונעשים נטל קשה על ההורים, אין שום סיבה שכאשר הסתיים שימוש בתיק אחד הוא לא יעבור ידיים לילד שצריך אותו. למעשה יש כאן שותפות קהילתית ענפה, מחזור, תרומה וגם הרגשה טובה שהתיק היקר נזרק סתם לפח".

קאופמן מבקשת לרתום את תושבי נשר למיזם: "אני קוראת לכל מי שיכול לתרום תיק יד שנייה או תיק חדש ליצור איתי או עם המתנדבים האחרים קשר. אפשר ליצור איתי קשר בטלפון שלי  0525785834 או לחפש אותנו בפייסבוק "רועי לוי ראש העיר שלנו"  המיזם הזה בסופו של יום עוזר לילדי נשר והארץ כולה לפתוח את שנת הלימודים ללא הבדל חברתי וכלכלי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך