צפו: אלימות מסוכנת הבוקר בחדר המיון בנהריה

שוב אלימות נפשעת הבוקר כנגד צוותים רפואיים, והפעם במחוזותינו, בבית החולים נהריה. צפו
 

צעיר בן 25 מהצפון נעצר הבוקר בחשד לאלימות ותקיפת רופא בבית החולים בנהריה.

החשוד שהתלווה לאחיינו, פעוט כבן 10 חודשים, הגיע לפנות בוקר (שישי) לחדר המיון במרכז הרפואי לגליל בנהריה, הסב נזק לציוד, גידף ואיים על הצוות המטפל בחדר המיון. האלימות הברוטאלית גרמה לבהלה רבה בחדר המיון.

ההורים הביאו את הפעוט שהם מלווים במספר בני משפחה בהם גם החשוד, דודו של התינוק.

עם כניסתם לחדר המיון חבט החשוד במערכת התורים האלקטרונית המוצבת בפתח חדר המיון וגרם להשבתתה. לאחר מכן בעט ושבר כסאות במיון ילדים תוך שהוא מקלל ומאיים על הצוות. ברגע שתפס בידו של אחד הרופאים כבר נתפס והורחק על ידי מאבטח. בהמשך נעצר החשוד כשהוא משתולל על ידי השוטרים שהגיעו למקום וכעת הוא מובא לדיון בהארכת מעצרו, בבית משפט השלום בחיפה.

 

הנזקים בחדר המיון הבוקר. חולים שהמתינו במקום נבהלו מהתקרית המפחידה. צילום המרכז הרפואי לגליל

 

יש לציין כי המקרה החל מיד עם כניסתם של בני המשפחה עם התינוק לחדר המיון, והתנהגותם הקשה גרמה לבהלה וחרדה בקרב הצוותים.

צפו בסרטון המתעד את הואנדליזם הבוקר בפתח חדר המיון

צילום המרכז הרפואי לגליל

 

מנהל המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים, ד"ר בני רביב אמר הבוקר בעקבות המקרה: "לצערי מערכת הבריאות עוברת תקופה לא פשוטה. אנשים בוחרים להתנהג בצורה בהמתית ובזויה שאינה מתאימה לבני אנוש. אני רואה את המקרה בחומרה רבה ומאמין כי בדומה לעבר, משטרת ישראל הנמצאת איתנו בקשר יומיומי תנהג באפס סובלנות כלפי אזרחים, שבוחרים להתנהג בצורה שאינה הולמת תוך איומים וגרימת נזק לרכוש. זאת בעיה בחברה בישראל, שפשטה לתחומי חיים רבים: מערכת החינוך, בכבישים וגם במערכת הבריאות.

אנשים מוציאים את זעמם על נותני השרות. הצוותים נופלים קורבן לאלימות מילולית ופיסית. עדכנתי במקרה החמור את ארגון רופאי המדינה ואנו זוכים לגיבוי מצד הנהלת המרכז הרפואי. אני מבקש לחזק את הצוות שלי ולהדגיש כי נמשיך לפעול במקצועיות רבה על מנת לתת טיפול רפואי לכל באי חדר המיון".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות