גופת הנעדר נמצאה כשהיא צפה – זוהי הטרגדיה השנייה השבוע באותו החוף בחיפה

שוב טביעה כפולה בחיפה: גופת הצעיר מנצרת שנכנס הלילה להציל טובע אחר וטבע בעצמו, אותרה לפני זמן קצר כשהיא צפה בחוף הסטודנטים
 

גופת צעיר אותרה לפני זמן קצר באיזור חוף הסטודנטים בחיפה. מדובר בגופתו של הצעיר הנעדר מנצרת, שנכנס הלילה להציל טובע אחר.

זהו מקרה הטביעה הכפול השני השבוע בחיפה – כאשר באותו אופן הירואי וטראגי – מנסה אדם להציל אדם אחר ומשלם על כך בחייו.

הבוקר (שבת) דיווחה המשטרה על סריקות נרחבות אחר צעיר מנצרת, סאלח עואיסי (28) שנכנס הלילה לסייע לטובע אחר שקרא לעזרה. עואיסי נותר מאחור, לאחר שהציל את חייו של אותו הטובע, אולם הוא עצמו לא יצא מהמים ולא אותר מאז. המשטרה ערכה אחריו בשעות האחרונות סריקות נרחבות בסיוע אופנועי ים, ספינת השיטור הימי, סריקות על קו החוף וכמו כן מסוק משטרתי.

 

סריקות נרחבות של השיטור הימי לאורך שעות, בסופן נמצאה גופת הצעיר צפה בחוף הסטודנטים. צילום דוברות המשטרה

 

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על גבר שנראה צף במים כשהוא מחוסר הכרה, סמוך לחוף הסטודנטים בחיפה. פארמדיקים של מד"א דיווחו על צעיר כבן 28 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

מדובר כאמור בצעיר מנצרת אחריו ערכו השוטרים סריקות שעות ארוכות מאז קבלת הדיווח הלילה.

מהמשטרה נמסר כי "בתום סריקות לאורך קו החוף איתרה המשטרה לפני כמחצית השעה את הנעדר, למרבה הצער ללא רוח חיים סמוך לשובר גלים, מול חוף הסטונדטים בחיפה. מד"א קבעו את מותו של הנעדר אשר זוהה על ידי אחיו במקום. הודעה נמסרת כרגע לבני המשפחה".

כזכור רק השבוע קיפח את חייו באופן טראגי תושב חיפה (49), בעת שנכנס לים להציל צעיר בן 27 שטבע בחוף הסטודנטים. הגבר הצליח להציל את הצעיר שהובהל במצב בינוני לרמב"ם, אלא שהוא עצמו טבע בעת שסייע לצעיר, ובעקבות כך נלחם על חייו שעות ארוכות עד שלמחרת אפסו הסיכויים להצילו, כל מערכות גופו קרסו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו בבית החולים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות