היתר בנייה לחברת אלמוגים החזקות

כחלק מההתחדשות של שכונת בת גלים מדווחת היום חברת אלמוגים החזקות כי היא קיבלה, היתר בנייה לבניית כ-200 מ"ר המיועדים למסחר, על מגרש שבבעלותה בצמוד למבנה הרכבל בבת גלים. .

החברה מתכוונת לבנות במגרש מסעדה מפוארת שתתפרש על שתי קומות וגג המתאים לאירועים, על הים, וצפויה להיות מוכנה כבר בעוד 10 חודשים. המסעדה ממוקמת בקו ראשון לים על הטיילת ותהווה אבן שואבת, מקום בילוי ונקודת ציון משמעותית בטיילת בת גלים. המשרד שנבחר לתכנן את הפרויקט הוא "אופיר זאבי אדריכלים".

לדברי מיכל גור, מנכ"לית חברת "אלמוגים החזקות": "אחרי זמן רב בו חיכינו להיתר, אנו שמחים סוף סוף לצאת לדרך. שכונת בת גלים בכלל והטיילת בפרט נמצאות בשלב של התפתחות והתחדשות, ומיקום המסעדה הנמצא ממש סמוך לחוף הים הינו ייחודי ואטרקטיבי, אנחנו נרגשים לקחת חלק בשינוי פני המרחב הציבורי".

אלמוגים- הדמיה טיילת בת גלים- קרדיט- אופיר זאבי אדריכלים

אודות חברת אלמוגים:

חברת אלמוגים החזקות הינה מחברות ייזום הבניה למגורים והביצוע (עצמי) מהוותיקות בישראל. החברה נוסדה בשנת 1986 ע"י עמי בר משיח ומריו זוזל, ובימים אלה חוגגת 32 שנים.

בזכות הוותק והמוניטין שצברה בלמעלה מ- 30 שנות פעילות הפרויקטים של החברה הם מהמבוקשים בארץ מבחינת איכות הבניה, רמת הגימור, השירות האישי ותחושת השייכות של הרוכשים בכל הפרויקטים.

החל משנת 2010 החברה הינה חברה מדווחת שאגרות החוב שלה נסחרות בבורסה.

במרוצת השנים החברה בנתה מעל ל- 3,500 יח"ד ועשרות אלפי מטרים רבועים של נכסים מניבים בישראל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים