כוכבי ערוץ הילדים מגיעים לקניוני עופר

לרגל השקת יומן "הבנים והבנות" של ערוץ הילדים יגיעו כוכבי ערוץ הילדים וכוכבי התוכנית הבנים והבנות לקניוני עופר ברחבי הארץ. את היומן יקבלו  לקוחות הקניונים במתנה באפליקציית MY OFER  

 

יומן ערוץ הילדים – תשעט – 2018-19 צילום ערן לוי.

קניוני עופר יארחו במהלך חודש אוגוסט את הכוכבים הפופולריים והחמים ביותר בקרב הילדים בישראל: כוכבי התכנית "הבנים והבנות", אשר יגיעו להשקת יומן הבנים והבנות של ערוץ הילדים  תשע"ט – 2018-19.

כוכבי התכנית וכוכבי ערוץ הילדים יקיימו מפגשי מעריצים בקניונים ברחבי הארץ,  יחתמו על יומנים, ויצטלמו עם הילדים ובני הנוער.

במסגרת הפעילות, במהלך כל חודש יולי-אוגוסט, יחולקו יומני "הבנים והבנות" של ערוץ הילדים במתנה באפליקציית מיי עופר – MY OFER.

"הבנים והבנות" הפכה עם עלייתה לאוויר לאחת התכניות המצליחות והפופולאריות בערוץ הילדים כשאת העונה הנוכחית מנחים עודד פז, לירון רביבו, טום באום והתוספת החדשה אגם בוחבוט שהצטרפה לצוות המנחים.

מדי שנה מתמודדים עשרות אלפי ילדים וילדות על הזכות למקום בנבחרת. התכנית נחשבת לעוגן מרכזי בשידורי הערוץ אשר המתמודדים בה הופכים בין לילה לכוכבי רשת ומובילי דעה עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, ומשם פורצים למגוון פרוייקטים במשחק, שירה, הנחייה ועוד, ביניהם: קים אור אזולאי, אנה זק, רובי אברג'יל, אלין כהן, עמרי מזרחי, טיילור מלכוב, גל גברעם ועוד.

עודד פז, לירון רביבו, טום באום – כוכבי ערוץ הילדים בקניוני עופר. צלם ערן לוי.

יחד עם כוכבי "הבנים והבנות" יגיעו כוכבי ערוץ הילדים: הדוגמנית, שחקנית ומנחת הטלוויזיה לירון רביבו, אשר התגלתה לעולם בעונה השביעית של הישרדות שם כבשה את לב כולם, עודד פז כוכב "הפיג'מות" וטום באום, פיינליסט "המרוץ למיליון" שהגיע למקום השני והמכובד ומנחה תכניות בערוץ הילדים ובערוץ 24.

יום א' 19.8 בשעה 17:30 – יתארחו טום באום וכוכבי "הבנים והבנות" בקניון עופר גרנד חיפה.

הכניסה חופשית – ללא תשלום

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות