משדרגים את בתי הספר וגני הילדים בעיר

לקראת שנת הלימודים הבאה, באגף שפ"ע של עיריית נשר מנצלים את חודשי הקיץ לשיפוץ כל מוסדות החינוך בעיר בהתאם לתכניות העבודה. השיבוץ לגני הילדים לשנת תשע"ט פורסם באתר העירייה.  

גן חבצלת נשר צעילום עיריית נשר

עיריית נשר נערכת לפתיחת שנת הלימודים ומנצלת את תקופת החופש הגדול להשלמת עבודות השיפוץ והשדרוג של כלל מוסדות החינוך בעיר: התיכון, חטיבות הביניים, בתי הספר היסודיים וגני הילדים. כל זאת בהתאם לתוכנית עבודה מסודרת ובהתאם לכל תקני הבטיחות הנדרשים.

בתוך כך, מבצעת העירייה, באמצעות אגף שפ"ע, עבודות לשיפור הבטיחות במוסדות החינוך, הנחת דשא סינטטי במספר גנים לרווחת הילדים, שיפוץ יסודי של גני הילדים: "שלהבת" ורימון", לרבות החלפת ריצוף, דלתות, חלונות וחדרי השירותים, איטום גגות, שיפור ההצללות בחצרות בתי הספר והגנים, צביעת כיתות הלימוד בבתי הספר ובגנים ושיפור דרכי גישה למוסדות החינוך.

מעיריית נשר נמסר כי: "כלל מחלקות אגף שפ"ע מבצעות עבודה יסודית ומקצועית על פי תכנית עבודה מפורטת למען שיפור הבטיחות במוסדות החינוך ושיפור תנאי שהיית הילדים במוסדות בכל הנוגע לכיתות, מיזוג, תאורה חצרות ודרכי גישה".

יצוין כי ההגירה החיובית של משפחות צעירות לעיר נמשכה גם השנה, ולאור זאת, מקדמת עיריית נשר את פתיחתם של שני גני ילדים חדשים: "גן דובדבן", שייפתח בסמוך ל"גן נחשון" שנחנך, כזכור, אשתקד, עבור התושבים החדשים שעברו לעיר בשכונת רמות יצחק, ואת "גן האשל" – עבור ילדי החינוך המיוחד.

בתוך כך, מחלקת החינוך בעירייה פרסמה לאחרונה את השיבוץ לגני הילדים לקראת שנה"ל תשע"ט. השיבוץ לגנים זמין באתר האינטרנט של עיריית נשר.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר