ועדת הבחירות חוזרת בה: אין צורך להסיר את שלטי הבחירות של רועי לוי

בבית המשפט רועי לוי כבר ניצח: יו"ר ועדת הבחירות השופט יצחק כהן הפך את החלטתו מיום חמישי


בהחלטה שנשלחה הבוקר לרועי לוי המתמודד לראשות עיריית נשר ועומד בראש סיעת "אומרים כן לנשר", שינה שופט בית המשפט המחוזי יצחק כהן את החלטתו מיום חמישי בה הורה על הסרת שלטי הבחירות של רועי לוי בשל שימוש במילה "כן" כמייצגת את אותיות הבחירה של רשימתו של לוי.

לוי :אנחנו מקבלים ומכבדים את החלטת השופט יצחק כהן ונפעל לביצועה כבר בימים הקרובים". צילום יח"צ

לדברי השופט, בשל עיצוב גרפי שונה של המילה "כן" ניתן היה להבין כי מדובר בסימון הרשימה של לוי. אולם, לאחר בקשתו של לוי "לעיון חוזר קבע השופט יצחק כהן: "הנני מוכן לשנות את ההחלטה מתאריך 26.7.18, במובן זה, שאם המבקשים ידביקו על האותיות 'כן' בפרסומים השונים שנעשו מטעמם מדבקות, בהן המילה 'כן' תודפס באופן זהה למילים הסמוכות לה, ויסירו את ההטעיה הקיימת בפרסומים אלה כיום, לא יהיו המשיבים חייבים להסיר את הפרסומים".

מזרחי:"כל ניסיון לפגוע בקמפיין הבחירות החיובי שרועי קבע נועד לכישלון ידוע מראש.

גיל מזרחי, היועץ האסטרטגי של רועי לוי: "כל ניסיון לפגוע בקמפיין הבחירות החיובי שרועי קבע נועד לכישלון ידוע מראש. כבר שבועות שרועי עומד בפני מתקפות עליו ובני משפחתו על ידי המועמד המבוגר שאחריותו הסתכמה בחקירה ביחידת להב 433 והרחקתו מהעירייה בגין חשדות חמורים. במקום להתעסק בבעיות המהותיות של נשר בוחר המתמודד להתעסק באותיות "כן" באופן קטנוני לאחר שבצר לו אינו זוכה לתמיכה מהתושבים. אנחנו מקבלים ומכבדים את החלטת השופט יצחק כהן ונפעל לביצועה כבר בימים הקרובים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads