"היא פירטה על ביצועי יחסי המין שלנו והשוותה אותי לגברים של חברותיה"

חייו הפרטיים הפכו לדיון מהותי בפייסבוק בקבוצות של גרושים גרושות: האישה פרסמה מידע אינטימי אודות בעלה, ועכשיו בית המשפט נכנס לתמונה
אישה תושבת הצפון החלה לפני מספר שבועות לדון בפורום של גרושים גרושות יחד עם חברותיה בפייסבוק בביצועיו במיטה של בעלה, בכמות ובאיכות, ואף פירטה מה היו ההסברים של בעלה לירידה בכמות ומדוע אחרי כמה דקות הוא מסתובב ונרדם.

חייו הפרטיים ומאבק הגירושין הפכו לדיון מהותי בפייסבוק, טען הבעל בבקשה שהעביר לבית המשפט שיכריע בשאלה: האם מותר לפרסם או להתייעץ לגבי הליכים משפטיים בפייסבוק? עורכי הדין שרין ורון סולן, דרשו מבית המשפט להוציא צו מניעה האוסר על האישה לפרסם בפייסבוק פרטים אודות ההליכים המשפטיים החסויים המתנהלים ביניהם.

האם מותר לפרסם בפייסבוק? צילום: אילוסטרציה

"לפרט כמה פעמים אנחנו מקיימים יחסי מין ומה ההרגלים המיניים שלי, להשוות אותי לבעלים או חברים של החברות של אשתי, זה גובל בחוסר אחריות ופגיעה בי ובילדנו", טען הבעל. עוד הוסיף כי רק לאחרונה גילה שאשתו נוהגת לפרסם בגלוי בקבוצת פייסבוק של נשים גרושות, פרטים חסויים אודות הליך הגירושין שלהם.

עו"ד סולן טוענת כי במסגרת הפוסטים שפורסמו על ידי האישה, היא שואלת שאלות ומתייעצת עם חברות הקבוצה, בנושאים אישיים ובנושאים אחרים כמו: כיצד להגדיל את דמי המזונות שלטענתה הם מאוד נמוכים וכן שאלה: כיצד לצמצם את הסדרי הראיה של הבעל עם שני הילדים.

עורך דין רון סולן. תמונה: יחסי ציבור

עורך דין רון סולן. תמונה: יחסי ציבור

עורכי הדין סולן טוענים כי 'הקש ששבר את גב הגמל' מבחינת הבעל, היה כאשר עובדת בחברה בה הוא מועסק, שהייתה חברה באותה קבוצה בפייסבוק, פנתה אליו והלינה על כך שתשלום המזונות שהוא משלם לאשתו נמוך מאוד והוא הביא אותה לקריסה כלכלית. "היא כמובן לא דיברה על תכנים אחרים כי לא היה לה נעים, אבל הבנתי שראתה הכל והייתה מעורבת בדיון לרבות בנושאים האינטימיים".

עורכת הדין שרין סולן. תמונה: יחסי ציבור

עורכת הדין שרין סולן. תמונה: יחסי ציבור

עו"ד סולן הוסיפה כי הבעל נותר נבוך ובתחילה לא הבין כיצד אותה עמיתה לעבודה, שאינה חברה של אשתו, בקיאה בכל רזי ההליך שלו שהרי מעולם לא סיפר לעמיתים לעבודה אודות הליכי הגירושין. ההליך מונח בימים אלו בפני בית משפט לענייני משפחה, והכרעה תינתן בקרוב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות