הסכם חלופי תלמידים בין ביה"ס הריאלי לתיכון בשנחאי

לפני כשבוע ימים יצאה לשנחאי משלחת של תלמידי בית הספר הריאלי מהחטיבה העליונה, יחד עם שני מורים ממובילי הטכנולוגיה ומנכ"ל בית הספר, ד"ר יוסי בן דב, לכנס מדע וטכנולוגיה, מרשים, שנמשך חמישה ימים.
צילום יחצ

30 בתי ספר מארצות שונות ו-30 בתי ספר מסין לקחו חלק באירוע שנמשך 5 ימים. לכל בית ספר הוצב ביתן, שבו הציגו התלמידים את עבודותיהם. בית הספר הריאלי זכה במקום השני והשלישי על התוצרים שהציגו ועל תחרות בניית גשרים, שנערכה בין תלמידי בתי הספר השונים.

במקביל נערך כנס מנהלים, שבו השתתפו 10 מנהלי בתי ספר מהעולם ו50 מנהלים בתי ספר בסין.

בכנס זה נשא מנכ"ל בית הספר, ד"ר יוסי בן דב את אחת הטדים וזכה לתגובות אוהדות. חשוב לציין כי ההזמנה לכנס באה בעקבות ביקור של מנהלי בית הספר התיכון מספר 2 משנחאי בבית הספר הריאלי. בתום ביקורם חתמו שני בתי הספר על הסכם חילופי תלמידים ומורים בשנים הבאות.

יוסי בן דב, מנכ"ל בית הספר: "אני מברך על ההסכם. אין לי ספק שבעתיד נראה פירות משיתוף הפעולה בין סין לישראל קורם עור וגידים גם בתחום החינוך כפי שאנו רואים זאת כבר בכלכלה ובהייטק. אני מבקש להודות למורים ולתלמידים שעבדו קשה כדי להכין מוצגים, שזיכו אותנו בהישגים יפים בכנס."

עוזי רוזן וגידי ארנהלט המורים המלווים: "בכנס נוכחנו לדעת, שהחינוך הטכנולוגי יוצר בסיס משותף לדיאלוג פורה בין תלמידים מארצות שונות בעולם."

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך