המדרגות מחכות לכם!

עיריית חיפה תזניק את "מרוץ המדרגות של חיפה" לספורטאים מקצועיים, חובבנים ומשפחות מכל רחבי הארץ. 1500 מדרגות מחכות למתמודדים במקצה התחרותיההרשמה למרוץ בעיצומה

הזמן הממוצע של המתחרים במקצה העממי הוא כ - 35 דקות. צילום: צבי רוגר

הזמן הממוצע של המתחרים במקצה העממי הוא כ – 35 דקות. צילום: צבי רוגר

ביום שישי ה – 22.5.15 בשעה 07:30, יוזנק זו השנה הרביעית ברציפות מרוץ המדרגות של חיפה. ספורטאים מקצועיים, חובבים ומשפחות מוזמנים להשתתף במרוץ לא שיגרתי המנצל את הטופוגרפיה הייחודית של העיר חיפה.
מרוץ המדרגות החיפאי הוא היחיד בישראל שאינו מתקיים בתוך בניין ומשלב ספורט בריא ומומלץ עם אווירה חגיגית ברחבי העיר. מדובר באחד המרוצים הססגוניים בארץ המושך מדי שנה אלפי מתמודדים בהם משפחות בני נוער ובוגרים המסתערים על האתגר החיפאי.
אורך המסלול כ – 3 ק"מ ובו – 1,075 מדרגות במקצה העממי וכ -1,500 במקצה התחרותי. המרוץ יצא מקמפוס הנמל בעיר התחתית ויעלה דרך שכונות העיר עד לקו הסיום בגן האם שבמרכז הכרמל.
המרוץ יתקיים כאמור בשני מקצים: מקצה עממי למשפחות וחובבי התחום ומקצה תחרותי לספורטאים מקצועיים שיטפסו כ – 1,500 מדרגות עד לקו הסיום בקומה ה – 20 של מלון "דן פנורמה", הנקודה הגבוהה ביותר בחיפה.
הניסיון מלמד כי המתחרים המקצועיים עוברים את המסלול המאתגר בזמן של כ – 20 דקות ואילו הזמן הממוצע של המתחרים במקצה העממי הוא כ – 35 דקות.

המרוץ מתקיים זו השנה הרביעית. צילום: צבי רוגר

המרוץ מתקיים זו השנה הרביעית. צילום: צבי רוגר

ראש העיר יונה יהב, התייחס למרוץ המיוחד ואמר: "לצד מתקני הספורט המתקדמים בארץ שהוקמו בחיפה בשנים האחרונות אנו שמים דגש מיוחד על אירועי ספורט מקצועיים ועממיים הצוברים קהל אוהדים הולך וגדל מדי שנה. במסגרת זו קיימנו לפני שבועות אחדים את הטריאתלון ואת מרוץ אופני ההרים בשבוע הבא נקיים כאמור את מרוץ המדרגות. במהלך חודש אוקטובר יתקיים בעיר אירוע ספורט ייחודי לנשים ובחודשים שלאחר מכן יתקיימו בחיפה אליפויות השייט ומרוץ חיפה יתקיים לראשונה בחודש נובמבר".
ההרשמה למרוץ עוד פתוחה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה