ראש מטה הדיור זאב בילסקי הגיע לביקור עבודה

ראש מטה הדיור במשרד האוצר, זאב בילסקי, סיים לפני שעה קלה את ביקור העבודה בקריית ביאליק. בילסקי נפגש עם ראש העיר, אלי דוקורסקי, הנהלת העירייה ונציגי החברה הכלכלית.

דוקורסקי הציג בפני בילסקי את העיר ומאפייניה ואת תוכניות הפיתוח של השכונות החדשות בקריית ביאליק במסגרת החתימה על הסכם הגג. בעיר מתוכננות כ- 12,000 יחידות דיור חדשות שכבר מאושרות למתן תוקף, מתוכן כ-7200 יחידות דיור על אדמות המדינה. במסגרת הסכם הגג  שווקו 1800 יחידות דיור, מתוכן כ-500 נרכשו. דוקורסקי ציין כי במחצית השנייה של 2019 צפויים האיכלוסים הראשונים ואת הערכות העירייה לקליטתם של התושבים החדשים.

צילום עיריית קריית ביאליק

בסקירתו הדגיש ראש העיר את חוסר האיזון בתמהיל בין בנייה למגורים לבין תעסוקה ומסחר: "בכדי לשמור על איתנותה הכלכלית של העיר,  חשוב מאוד להגדיל את האזורים של התעסוקה, התעשיה והמסחר בכדי לאפשר לתושבי העיר החדשים למצוא מקומות עבודה בקרבת מגוריהם". דוקורסקי ביקש להגדיל את שטחי התעסוקה בעיר כולל שטחי תעסוקה משותפים עם רשויות נוספות.

בנוסף העלה דוקורסקי בקשה להשלמת המימון של מוסדות החינוך, התרבות והספורט ממשרדי הממשלה הרלוונטיים בשכונות החדשות.

בילסקי ציין לשבח את התנהלות העירייה ואת פיתוחה המואץ של העיר: " התרשמתי עמוקות מתנופת הבניה והפיתוח של העיר"
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית ביאליק