רוקדים עם כוכבים

אילנה ושירלי פסטרנק מגשימות חלום לאוהבי הריקוד בבית הספר למחול. הרוקדים בשאיפה ימצאו בסטודיו את כל סוגי הריקוד מהקלאסי ועד ההיפ הופ
אילנה ושירלי פסטרנק (צילום: יח"צ)

אילנה ושירלי פסטרנק (צילום: יח"צ)

אילנה ואדם פסטרנק- מי בחיפה לא מכיר את השם הזה.

דורות של ילדים רקדו ורוקדים בבית הספר למחול, חלקם מורים למחול וחלקם הפכו לרקדנים הטובים ביותר בין הרופאים ועורכי הדין.
אילנה עלתה לארץ בשנת 1973 ויחד עם אדם ייסדו בי"ס למחול בחיפה ולהקת מחול, שהיו מבוססים על הידע הרב אותו אדם הביא מפיטסבורג שבארה"ב ואילנה מהאקדמיה אותה סיימה והתיאטרון הלאומי של קייב.

בתם הצעירה של בני הזוג, שירלי פסטרנק, גדלה בבית ספרם ולאחר מכן התקבלה בהצטיינות לביה"ס הלאומי ההולנדי באמסטרדם ומיד עם חזרתה לארץ התקבלה כרקדנית לתיאטרון בת-דור ובהמשך ללהקת המחול הקיבוצית.
אדם נפטר בשנת 1998. כיום אילנה ושירלי מלמדות זו לצד זו בסטודיו שממוקם ברחוב דיזראלי 54 באחוזה. יש סניף של בית הספר גם בנשר.

אילנה ושירלי פסטרנק (צילום: יח"צ)

אילנה ושירלי פסטרנק (צילום: יח"צ)

היום בסטודיו של אילנה ושירלי פסטרנק, הילדים נהנים משיעורים הכוללים את כל סגנונות המחול- קלאסי ומודרני, סגנון ברודווי וסטפס, היפ הופ וברייקדאנס.
יחס אישי והתאמת סגנון לילד גורמים איכות גבוהה של הוראה לאורך השנה. לסירוגין מתקיימות הופעות על הבמה (השנה בדומה לכל השנים הייתה הופעה בתיאטרון קריגר) ושיעורים פתוחים בסטודיו. כל הקבוצות מגיל 8 מתנסות בכוריאוגרפיה (המצאת ריקוד) לבד ובקבוצות באופן קבוע.
תלמידים מהסטודיו מתקבלים לכל המסגרות, ביניהם תיכון תלמה-ילין, אקדמיה בירושלים, וגם בחו"ל.
בכל שנה הסטודיו מעניק מלגת לימודים (בין גילאים 8-14 לאחר מבחנים) ובנוסף, בית הספר גם מציע קבוצות לגיל הרך וגם לבוגרים ואמהות בסגנונות מגוונים.

ב-11.6.15 יתקיים יום פתוח וכולכם מוזמנים!

www.pasternakdance.co.il


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה