הטופ של ה-TOP בגלובוס מקס

גם השבוע: הטופ 5 הכי TOP ב'גלובוס מקס', וגם ההגרלה השווה שמחכה לכם בקולנוע
קבלו את הטופ של הטופ השבוע בגלובוס מקס, וגם את ההגרלה השווה שיצאה לדרך!

המרגל שזרק אותי: אודרי (מילה קוניס) ומורגן (קייט מקינון) בנות ה-30, הן החברות הכי טובות ושותפות לדירה בלוס-אנג'לס. יום אחד – ללא התראה מוקדמת, מופיע בדירתם החבר לשעבר של אודרי ומספר כי רודפת אחריו חבורת מתנקשים רצחניים. השתיים מחליטות לצאת למשימה בינלאומית במהלכה הן בורחות מהמתנקשים ברחבי אירופה, ומסוכן בריטי- חשוד אך שובה לב, ומנסות לרקום תוכנית להצלת העולם.

המרגל שזרק אותי. תמונה: יחסי ציבור

המרגל שזרק אותי. תמונה: יחסי ציבור

 

משימה בלתי אפשרית- התרסקות: הכוונות הטובות ביותר חוזרות לפעמים לרדוף אותך.
במשימה בלתי אפשרית: התרסקות, איתן האנט (טום קרוז) וחבורת משימה בלתי אפשרית (אלק בולדווין, סיימון פג, ווינג ריימס) לצד כמה מבעלי הברית המוכרים (רבקה פרגוסון, מישל מונהאן) במירוץ נגד הזמן בנסיון לתקן משימה שנכשלה.

משימה בלתי אפשרית- התרסקות. תמונה: יחסי ציבור

משימה בלתי אפשרית- התרסקות. תמונה: יחסי ציבור

 

כריסטופר רובין: כריסטופר רובין, הילד שבצעירותו יצא לאינספור הרפתקאות ביער ביחד עם חבריו החיות, גדל ואיבד את דרכו. כעת, הוא פוגש את אותם חברי הילדות, אשר עוזרים לו למצוא את הילד השובב והאהוב שעדיין נמצא בתוכו.

כריסטופר רובין. תמונה: יחסי ציבור

כריסטופר רובין. תמונה: יחסי ציבור

 

מוחות אפלים: כשנערים מפתחים כוחות על מיוחדים, הם מוכרזים בידי הממשלה כאיום ונכלאים. רובי בת ה-16, מהנערות החזקות ביותר שנמצאו, בורחת מהמחנה ומצטרפת אל קבוצת נערים נמלטים, במטרה למצוא מקום מבטחים. אולם במהרה יתברר להם, כי בעולם בו המבוגרים שאוחזים בכוח בוגדים באמונם, בריחה לא מספיקה, עליהם לאחד כוחות ולהחזיר לעצמם את השליטה בעתידם.

מוחות אפלים. תמונה: יחסי ציבור

מוחות אפלים. תמונה: יחסי ציבור

 

כוח הטיטאנים! חיים בסרט: סדרת האנימציה המצליחה מבית האחים וורנר ודי.סי קומיקס, מגיעה מערוץ הילדים למסך הגדול והולכת לכבוש את הקיץ בסערה!
רובין – יד ימינו של באטמן ומנהיג כוח הטיטאנים – גיבורי העל הצעירים, נחוש בדעתו להפוך את החבורה לכוכבי קולנוע מפורסמים בהוליווד.
עם כמה רעיונות מטורפים ושיר בלב החבורה יוצאת למסע בעיר המלאכים למצוא במאי שרק ישים אליהם לב, יגשים את חלומם ויהפוך אותם לכוכבי קולנוע. אך בדרך תכניתם משתבשת והטיטאנים חייבים להתמודד עם סלייד – הנבל הגדול ביותר בעיר ותוכניתו המטורפת להשתלט על כדור הארץ.
הסרט הינו עיבוד קולנועי ראשון לסדרה האהובה בכל העולם אשר משודרת בחמש השנים האחרונות בהצלחה בקארטון נטוורק.

כוח הטיטאנים! חיים בסרט. תמונה: יחסי ציבור

כוח הטיטאנים! חיים בסרט. תמונה: יחסי ציבור

 

ועכשיו אחרי שבחרנו באיזה סרט לצפות, אנחנו מוכנים להגרלה השווה!

כל מי שירכוש כרטיס לסרט ברשת בתי הקולנוע גלובוס מקס בין התאריכים 21-1 באוגוסט, ישתתף בהגרלה שבסופה אפשרות לזכות בחופשה משפחתית חווייתית של שבוע הכל כלול!
מקום ראשון חופשה משפחתית במועדון –
club Med Kani במלדיביים, ומקום שני חופשות משפחתיות בארץ ברשת מלונות פתאל!

אז מה יש לכם להפסיד?

הקליקו להזמנה לגרנד קניון.
הקליקו להזמנה לקריון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה