כוכבי ערוץ הילדים בקניון עופר הקריון

לרגל השקת יומן "הבנים והבנות" 2018/19 של ערוץ הילדים יגיעו כוכבי ערוץ הילדים וכוכבי התכנית  "הבנים והבנות" לקניון עופר הקריון.   את היומן יקבלו  לקוחות הקניונים במתנה באפליקציית MY OFER  

 

כוכבי ערוץ הילדים בקניון עופר הקריון – טום באום ועודד פז. צלם ערן לוי

כוכבי התכנית והמנחים יקיימו מפגש מעריצים בקניונים ברחבי הארץ, יחתמו על יומנים, ויצטלמו עם הילדים ובני הנוער.

במסגרת הפעילות, במהלך כל חודש אוגוסט, יחולקו יומני ערוץ הילדים במתנה באפליקציית מיי עופר – MY OFER.

הבנים והבנות הוא שעשועון ישראלי המשודר בכל קיץ בערוץ הילדים החל משנת 2013 וזוכה להצלחה רבה בקרב קהל הצופים. במהלך התכנית מתגבשות שתי קבוצות ילדים: קבוצת בנים וקבוצת בנות. בכל פרק בתכנית מבצעות הקבוצות משימות שניתנות להם על ידי המנחים. על כל משימה מקבלת הקבוצה הזוכה מספר "כפכפים" (נקודות) מסוים. בסוף השבוע, הקבוצה שהשיגה את מספר הנקודות הנמוך ביותר במהלך השבוע מועמדת להדחה.

המשתתפים בוחרים משתתף מהקבוצה המודחת, והמתמודד שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר עוזב את התכנית. לאחר 10 הדחות מתקיים פרק הגמר, בו מוכרזת הקבוצה הזוכה בתכנית ובתואר "שליטי הקיץ" ובשליטה על ערוץ הילדים למשך יום שלם, כולל בחירת התכניות שישודרו באותו יום ותכנית מיוחדת בהנחיית חברי הקבוצה. מיום שידור התכנית היא זוכה לפופולריות רבה בקרב צופי ערוץ הילדים.

יחד עם כוכבי "הבנים והבנות" יגיעו מנחי ערוץ הילדים: טום באום, שהתפרסם בעקבות השתתפותו בעונה הרביעית של תוכנית המציאות  "המרוץ למיליון" שבה אף העפיל לגמר והגיע למקום השני  ועודד פז כוכב "הפיג'מות".

 הכניסה חופשית – ללא תשלום

לפרטים: קניון עופר הקריון -דרך עכו 192 קרית ביאליק

 04-8779333/ www.kiryon.co.il

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות