מזעזע: תושב הקריות חשוד שתקף באכזריות קורבנות תמימים שרק המתינו למונית

החשוד, תושב קריית ים, נעצר לפני שבוע וחצי ביחד עם שניים נוספים בחשד כי תקפו באכזריות קורבנות תמימים שהמתינו למונית בתום בילוי במועדון. כך זה נראה
 

תושב קריית ים נעצר לפני מספר ימים ביחד עם שני גברים נוספים בחשד כי תקפו באכזריות שני קורבנות תמימים שהמתינו למונית בתום בילוי במועדון הסלינה בטבריה.

האירוע אירע בליל שישי (27.7.18) סמוך לשעה 03:00 אז יצאו להם שלושה חברים ממועדון הסלינה והמתינו למונית בכיכר הסמוכה למועדון. לפתע הגיע הנאשם שמעון פחימה בן 35 מאור עקיבא, יחד עם אשתו ועוד חברים, נצמד לאחד מהם והחל להקניט אותו.

בהמשך עזב הנאשם את המקום לרגע, וחזר בריצה כשברשותו סכין ובאמצעותו חתך את הקורבן מאזור הכתף ועד המרפק של ידו השמאלית. הנאשם המשיך הלאה לעבר חברו של הקורבן וחתך גם אותו לאורך הזרוע השמאלית עד אשר שניהם נזקקו לטיפול רפואי ולתפרים.

 

מזעזע. אחד הקורבנות לאחר התקיפה האכזרית

חבריו של הנאשם שהיו במקום עודדו את הנאשם ואף תקפו באגרופים את הקורבן ואת חבריו ואז עזבו את המקום.

הקורבן שביקש לתעד את הנאשם ואת חבריו רץ אחריהם עד אשר התעייף…..  או אז ניגשו אליו חבריו של הנאשם – ביניהם גיא אבוטבול (44) מחדרה ושי אוחנה (33) מקרית ים – ותקפו את הקורבן עד שגרמו לו לשבר ביד והוא נזקק לגבס, בנוסף לחתכים העמוקים.

שוטרי סיור שהיו בדרכם לארוע של הקמת רעש הבחינו לפתע בחשודים כשהם רצים במהירות ואז בהמשך פגשו במתלוננים כשעליהם סימני דם. המתלוננים סיפרו לשוטרים על הבריונות והאלימות האכזרית והשוטרים פתחו מיד במרדף והצליחו לעצור שניים: את הנאשם שמעון פחימה וחשוד נוסף. במקביל בוצעו סריקות רבות לאיתורו של החשוד הנוסף שי אוחנה מקריית ים שהצליח לברוח מהמקום ורק לאחר פעולות חקירה רבות אותר לבסוף גם הוא.

 

רק חיכו לעלות על מונית. אחד הקורבנות, גבס בנוסף לחתכים קשים

בתחילת השבוע הגישה יחידת התביעות במחוז צפון כתב אישום ובקשה למעצרו של הנאשם שמעון פחימה. בנוסף יוגש כתב אישום כנגד חשוד שלישי אשר שוחרר בתנאים מגבילים ואתמול (שני) ניתנה הצהרת תובע כנגד שי אוחנה מהקריות לפיה בכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

 

בימים הקרובים כתבי אישום בפרשה. בצילום: אחד הקורבנות

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה כל אירוע אלימות ומידי סוף שבוע כוח משטרתי נפרש בסמוך למועדונים במטרה לשמור על שלומם וביטחונם של המבלים. במקרה של התנהגות אלימה ובריונית משקיעים חוקרי המשטרה מאמצים לאיסוף ראיות, לאיתור העבריין ולהבאתו לדין".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות