מנהיגות נשית חיפאית SupersonasNext

SupersonasNext הינו מיזם ייחודי בחיפה, תוצר של שיתוף פעולה איכותי של שותפות חיפה-בוסטון ו- Supersonas, אשר מטרתו יצירת קבוצת כוח נשית, צעירה ומשפיעה, בעיר, ומיועדת לנשים צעירות המעוניינות להוביל להשפיע.

המחזור השלישי של התכנית היוקרתית של מנהיגות נשית חיפאית SupersonasNext נפתח בימים אלו.

שותפות חיפה-בוסטון, ביחד עם Supersonas, מתחילות במיון מועמדות לתכנית הנשית המקומית.

SupersonasNext הינו מיזם ייחודי בחיפה, תוצר של שיתוף פעולה איכותי של שותפות חיפה-בוסטון ו- Supersonas, אשר מטרתו יצירת קבוצת כוח נשית, צעירה ומשפיעה, בעיר, ומיועדת לנשים צעירות המעוניינות להוביל להשפיע.


התכנית למנהיגות העתיד של המנהיגות הצעירה של שותפות חיפה בוסטון, קוראת לנשים צעירות ומקומיות להיות חלק מנבחרת נשית, המזמנת מפגש עם נשים בכירות, מצליחות ומעוררות השראה ממגוון תחומים, לימוד חווייתי של כלים ומיומנויות ונטוורקינג איכותי להרחבת אופקים אישיים ומקצועיים, כל זאת, במסגרת בת 10 מפגשים של הרצאות, סדנאות מרתקות, שיח מעורר מוטיבציה ועניין.

התכנית תתקיים אחת לחודש, בימי רביעי, בין השעות 19:00-21:30 וממומנת ע"י שותפות חיפה-בוסטון, בעלות השתתפות סמלית, למשך שנה.

סופרסונאסנקסט. צילום- יחצ

התכנית מיועדת לתושבות חיפה, בעלות יכולת ותשוקה למנהיגות והשפעה אישית, מקצועית וחברתית, בגילאי 27-40, בעלות השכלה אקדמאית או בעלות עסק עצמאי מצליח, בעלות מעורבות ועשייה חברתית, לאחר מילוי שאלון ועמידה בראיון אישי.

לדברי ורד ישראלי, מנכל"ית שותפות חיפה-בוסטון: "אני גאה להמשיך את הפרויקט היוקרתי למנהיגות נשית בחיפה. מנהיגות נשית הינה חלק מהאג'נדה של שותפות חיפה-בוסטון בכלל, ושלי כמנכ"לית השותפות בפרט. אני מתכוונת להמשיך לקדם נשים חיפאיות ולהובילן לעמדות ניהול בכירות; ומקווה שנבנה בעיר דור צעיר של נשים משפיעות שיישארו ויפעלו למען חיפה", הוסיפה ישראלי.

מתוך בוגרות התוכנית תיבחר נבחרת נשית שתעבור תהליך נטוורקינג אישי ע"י בכירות במשק הישראלי.

הפרויקט הינו יוזמה נוספת של חברי המנהיגות הצעירה של שותפות חיפה בוסטון, הכוללת כ- 12 מתנדבים ומתנדבות בגילאי 25-40, המחוייבים לקהילה הצעירה בחיפה ולעידוד צעירים בעיר. פעילות זו נעשית בשיתוף ומעורבות של מתנדבים חברי מנהיגות צעירה מקבילה, בבוסטון .

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשותפות חיפה-בוסטון

מייל: Projects@haifa-boston.org  / טלפון: 04-8378371

בימים אלו נפתחה ההרשמה למחזור השלישי של התכנית. נשים המעוניינות להגיש מועמדותן להשתתפות בתכנית, מוזמנות למלא את הטופס בקישור הנ"ל- קישור להרשמה

SUPERSONAS הוא ארגון חברתי הפועל ליצירת נוכחות נשית מאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל ובעולם. הארגון מושתת על קהילת נשים מובילות בקשת רחבה של תחומים, בעלות פרופיל של עשיה ניהולית, ציבורית, יזמית או חברתית משפיעה. הארגון חובק 1350 נשים במרכז הפעילות בישראל ובסניפיו בניו יורק, שיקאגו ולונדון.

 

 

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...