אין לי אבל יש לי

אין לכם את כל הספרים שבעולם – אבל יש לכם את הספר הזה! ספר ילדים חדש מאת יובל אברמוביץ'

לילה אחד, לפני השינה, גיא מחליט לעשות ספירת מלאי לצעצועים הפזורים בחדרו.
"יש לי משאית, ויש לי מטוס, יש לי מנורה, יש לי קוביות"…

"אבל מה זה? אין לי גיטרה כמו של נירית, אין לי חללית כמו בגן ואין לי בובת סוס פוני כמו ליוני. זה לא הוגן".

ואז אימא מציעה: "מה דעתך לשחק משחק קטן? משחק שקוראים לו 'אין לי – אבל יש לי'."

"אין לי אבל יש לי" נולד בעקבות תרגיל חינוכי שקיים יובל אברמוביץ' בביתו בתקופה בה בנותיו פרצו שוב ושוב במריבות שעסקו ב-"זה שלי!" ו-"אל תגעי!". "יום אחד תליתי פתקי 'ממו' צהובים על כל החפצים ברחבי הבית, על הכל היה כתוב "שלי". אמרתי להן: "בתכלס, הבית הזה וכל מה שבו הוא שלי. אני משלם על זה. נעים לכן שאני מציין את זה? אין שלי, יש שלנו. ויש לנו הרבה."

אין לי אבל יש לי צילום יחצ

"אין לי אבל יש לי" מבקש ללמד את ילדי עידן השפע של שנות האלפיים להעריך את העושר שיש בחייהם ולהבין שגם אם אין לנו את כל מה שאנחנו רוצים – טוב שיש דברים שאפשר לחלום עליהם. הספר כולל 45 עמודים צבעוניים, מתוכם שישה עמודים עמוסים בחפצים המיועדים למשחק "אין לי אבל יש לי" עם ילדיכם.

יובל אברמוביץ' הוא סופר ומרצה בינלאומי שבאמתחתו אחד עשר רבי מכר, שחקן ויזם. אבל יותר מהכול הוא עובד בלהגשים את החלומות שלו ועוזר לאחרים להגשים את שלהם. נכון להיום – קשה מאוד למצוא בישראל אדם שלא יודע מהי "הרשימה" שלו. רבים מעידים שהוא פתח להם את הדלת להגשמה עצמית ועזר להם להגשים את חלומותיהם. הספר "הרשימה" יצא עד כה בעשרים מדינות וביניהן ארה"ב, סין, קוריאה ומדינות רבות באירופה.

המאיירת ענבל שריד-בר שקד והעורכת עטרה אופק ששיתפו פעולה גם בספריו הקודמים של אברמוביץ'- "הרשימה לילדים", "יש לי רעיון!" ו"האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי" שבות לשתף פעולה ביצירה ספרותית חדשה, מתוקה ומעוררת מחשבה.

הספר מיועד לגילאים שלוש ומעלה | 45 עמ' | 64 ₪ | להשיג בחנויות הספרים ובאתר ההוצאה: https://uv-tlv.com/


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות