קופצים בעבודה

עובדי כללית בבניין הנהלת המחוז בחיפה פותחים בכל בוקר בשמונה את יום העבודה שלהם בהתעמלות קבוצתית האורכת 7 דקות אינטנסיביות, בהנחיית סרטון קצבי המוקרן באולם ההרצאות
 

נמצא כי מדובר באימון מושלם, שמבוסס על עצימות גבוהה לטווח קצר. צילום: כללית

נמצא כי מדובר באימון מושלם, שמבוסס על עצימות גבוהה לטווח קצר. צילום: כללית

מי שמגיע ב-08:00 לבניין הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, מגלה בחדר הישיבות קבוצה מתעמלת נמרצות. חולפות שבע דקות וכולם חוזרים לתנוחת הישיבה מול המחשב ומתחילים ביום עבודה רגיל.
מדובר ביוזמה חדשה שהובילה לימור רייך – ממונה על פיתוח משאבי אנוש במחוז, שחיפשה דרך לפתח, לא רק את הידע והכישורים של העובדים, אלא לפעול גם על פיתוח העובדים, במובן הגופני – בריאותי, בעזרת תוכנית אימון אינטנסיבית שפותחה בקנדה. מנהל המחוז -אינג' שלמה פרי ומנהלת משאבי אנוש – שרה חרלף אימצו בשמחה את היוזמה, נתנו ברכתם ושרה אף לוקחת חלק פעיל בתרגול.
התוכנית, שנקראת שבע בשמונה, אומצה על ידי הנהלת כללית בהתבסס על מחקר משנת 2013 בו נמצא כי מדובר באימון מושלם, שמבוסס על עצימות גבוהה לטווח קצר. במחקר הוכח כי באמצעות 12 תרגילים, בעזרת אביזרים נגישים, כמו כיסא, מזרון וקיר, ניתן בתוך 7 דקות אימון לייצר בשרירים שינויים השקולים למה שמושג בכמה שעות של ריצה, או רכיבה על אופניים. התרגילים זמינים באפליקציה בטלפון החכם. לימור דאגה להורידה וכך מידי בוקר מתחילים העובדים של כללית את עבודתם ב-7 דקות תירגול שעתיד להאריך את חייהם, לשפר את בריאותם ובוודאי הופך אותם לנותני שירות נמרצים ושמחים יותר במהלך יום העבודה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות