עדיין לא נכנסתם לחופשת קיץ במאלדיביים?

קבלו את הטופ 5 לשבוע הקרוב בגלובוס מקס, ועל הדרך תיכנסו גם להגרלה שווה שהפרס הראשון בה הוא חופשה במאלדיביים!
אל תגידו לא ידעתי: ההגרלה המטורפת של גלובוס מקס יצאה לדרך! אחרי שכבר בישרנו לכם את כל הפרטים, מה שנשאר לכם זה רק להגיע לבתי הקולנוע וליהנות מסרט איכותי, ומי יודע, אולי תזכו בחופשה לוהטת במאלדיביים! בנוסף, גלובוס מקס מגרילים גם 10 חופשות משפחתיות בארץ! אז אחרי שהשתכנעתם, קבלו את הטופ 5 של גלובוס מקס השבוע:

שחור על לבן: מבוסס על סיפורו האמיתי והמדהים משנות ה-70 של רון סטולוורת׳, (וושינגטון) שהפך לשוטר השחור הראשון בקולרדו ספרינגס. במסגרת עבודתו כבלש משטרתי, סטולוורת' יצר קשר עם הסניף המקומי של ה-KKK (קו קלאס קלאן), ארגון אחווה התומך בעליונות הגזע הלבן, והתחזה לאדם לבן שמעוניין להצטרף לארגון. הסרט עוקב אחר הסידור בו סטולוורת׳ עצמו פעיל בארגון טלפונית מאחורי הקלעים, ולמפגשים נשלח פיל צימרמן (דרייבר), שוטר לבן שמתחזה אליו, בעודו מסתיר את יהדותו שלו.

שחור על לבן. תמונה: יחסי ציבור

שחור על לבן. תמונה: יחסי ציבור

 

נקודת שוויון 2: דנזל וושינגטון חוזר לאחד מתפקידיו הבולטים בקריירה ומגלם את רוברט מקול- רודף הצדק שמגן על המנוצלים והמדוכאים. אך כמה רחוק הוא ילך כשמדובר באדם היקר לו?

נקודת שוויון 2. תמונה: יחסי ציבור

נקודת שוויון 2. תמונה: יחסי ציבור

 

המסע המופלא של הפקיר: אחרי ילדות מאושרת ברחובותיה הססגוניים של רג'סטאן שבהודו, מחליט אג'א לעזוב את הבית ולטוס לצרפת לחפש אחרי אביו, אותו מעולם לא פגש. הדבר הראשון שהוא עושה כשהוא נוחת הוא הגשמת חלום ילדות ישן – ביקור באיקאה! בילדותו, הוא למד על המערב דרך עיון בקטלוג המפורסם שלהם. שם, בין החדרים, השולחנות והמנורות,
הוא פוגש את מארי – צעירה יפהפיה ששובה את ליבו. חסר פרוטה ועייף, הוא מוצא פתרון יצירתי להיכן להעביר את הלילה והולך לישון מלא תקווה לגבי העתיד – עד שהוא מתעורר למחרת בבוקר ומגלה שהוא נמצא על גבי משאית, בדרך למדינה אחרת.

המסע המופלא של הפקיר. תמונה: יחסי ציבור

המסע המופלא של הפקיר. תמונה: יחסי ציבור

 

אבא אווזה:  הסיפור המצחיק ביותר על המשפחה הכי פחות הגיונית!
ג'ק האווז חי את חייו עם להקת אווזים גדולה למרות שהוא חולם להיות עצמאי, חופשי ומאושר. בוקר אחד קורה הנורא מכל כאשר ג'ק נפצע ונותר מאחור כאשר להקת האווזים מתעופפת לה. בדרך מקרה הוא מציל עצמו וצמד ברווזונים קטנים מטלפיו של החתול המסוכן בנזו. שני הקטנטנים נצמדים אליו ומכריזים עליו כעל אבא, ואמא. כיוון שגם להקתם כבר איננה עוד ולמרות התנגדותו הגדולה, ג'ק מבין כי עליו לשמור על הצמד הקטן ולוקח אותם עימו למסע לאתר את הלהקות שלהם. במהרה המסע המיוחד, הופך למשעשע, מרגש ובעיקר מלמד את כל השלושה מהי חברות אמיתית ואת ג'ק במיוחד איך הוא יכול להיות אחראי ובוגר כמו שהוא עצמו אפילו לא חשב שהוא יכול.

אבא אווזה. תמונה: יחסי ציבור

אבא אווזה. תמונה: יחסי ציבור

 

מפלצת של מלון 3: מייביס מפתיעה דרקולה עם מסע המשפחה על ספינת תענוגות יוקרתית למפלצות כדי שיוכל לצאת לחופשה מהמלון שלו. שאר חבריו של דרקולה לא יכלו להתאפק ומצטרפים גם הם לשיט. אהבה מתחילה לפרוח כאשר דרקולה פוגש את אריקה, הקפטנית המסתורית של הספינה. עכשיו תורה של מייביס להיות הבת המגוננת, המנסה להפריד בין אביה לאריקה. מה שהם לא יודעים כי מושא אהבתו החדשה של דרקולה היא למעשה צאצאית של ואן הלסינג, האויב המושבע של דרקולה וכל המפלצות!

מפלצת של מלון 3. תמונה: יחסי ציבור

מפלצת של מלון 3. תמונה: יחסי ציבור

 

אז תגיעו לגלובוס מקס, תיהנו מהסרטים השווים ותיכנסו להגרלה!

הקליקו להזמנה לגרנד קניון.
הקליקו להזמנה לקריון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה