בריא להכיר: ד"ר ליעד ורדי, פרח של רופאה

ד"ר ליעד ורדי היא מנהלת המרפאה המוערכת של כללית בקרית שמואל
עשרות המטופלים שמבקשים להצטרף למרפאת כללית בקרית שמואל כבר שמעו על מנהלת המרפאה המופלאה וצוותה. זוהי ד"ר ליעד ורדי שקיבלה לידיה לפני שנים בודדות מרפאה מ"הניילונים" והובילה אותה ביד רמה כאחת ממרפאות הדגל של כללית באיזור.

היא בת 44, נשואה ואם ל-5, מתגוררת בחנתון שבעמק יזרעאל. בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון, מומחית ברפואת משפחה, מטעם המחלקה לרפואת משפחה בחיפה וכיום הינה חלק מהצוות ההוראה המוביל של המחלקה ומשמשת כרכזת סטג'רים, מדריכת מתמחים לרפואת המשפחה ומדריכת סטודנטים בפקולטה לרפואה בטכניון. בנוסף, היא מלמדת במסגרת קורס ההתמחות קורסים בנושאי משפחה וארגון פרקטיקה.

 

ד"ר ליעד ורדי. צילום דוברות כללית

במרפאת כללית בקרית שמואל, שבניהולה של ד"ר ורדי, ניתן כיום שירות ל-4400 מטופלים, על ידי צוות רופאים מומחים הכולל שני רופאי משפחה ומתמחה ברפואת משפחה, רופא ילדים, שתי רופאות נשים, המבצעות גם מעקב הריון. מנהלת סיעוד הינה שלומית שוורץ ושירותי המשרד ניתנים בהובלתה של המנהלת האדמיניסטרטיבית מלי ראובן. במרפאה פועל גם בית מרקחת בניהולה של סופיה קוסטס, בו ניתן גם שירות ייעוץ רוקחי וכן יש דיאטנית קלינית.

המרפאה בניהולה של ד"ר ורדי פעילה מאד בקידום אורח חיים בריא ונערכות בה מגוון סדנאות קידום בריאות בנושאים כגון: סוכרת, הפסקת עישון וקבוצת הליכה.

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות