כתב אישום: נער בן 18 – שודד נשים סדרתי

באחד הימים שדד הנאשם שתי נשים וניסה לשדוד אשה נוספת בשלושה אירועים שונים, וכל זה במהלך 10 דקות בלבד …….
 

פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום נגד נער בן 18 מהאיזור בגין שלושה אירועי שוד, ניסיון שוד, שימוש ברכב ללא רשות ונהיגה ברכב ללא רישיון.

מעובדות כתב האישום עולה כי באחת השבתות (14/7/18) במהלך כ-10 דקות הנאשם, יזיד בן עדנאן חאמד (18), וצעיר נוסף שדדו שתי נשים וניסו לשדוד אישה נוספת בשלושה אירועים שונים.

וכך היה לפי כתב האישום: באותו יום בשעות הבוקר לקח הנאשם קטנוע שחנה סמוך לבית ונסע עימו. בסביבות השעה 10:00 בזמן שאישה (57) ישבה על ספסל ברחוב והחזיקה בידה תיק, הנאשם ניסה לגנוב את התיק מידיה בעוד היא זועקת. כשעובר אורח הגיע למקום והחל לצעוק הנאשם נמלט מהמקום.

הנאשם המשיך יחד עם חשוד נוסף ברכיבה על הקטנוע ואז הבחינו באישה מבוגרת (88) ישובה על ספסל. הנאשם הצליח לשדוד מהאישה את ארנקה שהכיל את מפתחות הדירה כך שהאישה המסכנה גם נותרה מחוץ לביתה ללא אפשרות להיכנס לבית.

 

מאחת הנשים, קשישה בת 88, שדד הנאשם רק ארנק עם מפתחות והיא לא יכלה להיכנס לביתה. צילום: דוברות המשטרה

השניים המשיכו "במסעם" וסמוך לשעה 10:10 במתחם קניות הבחינו באישה (69) אשר הלכה והחזיקה תיק בידה. הנאשם והחשוד הנוסף עצרו את הקטנוע בסמוך לאישה, הנאשם חטף מידיה את התיק שהכיל ארנק ובתוכו 1,500 שקלים והשניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

שבוע לאחר מכן, ביום ראשון בשעות הבוקר, שוב נטל הנאשם תושב הצפון את הקטנוע ללא רשות בעליו ונהג ללא רישיון. סמוך לשעה 11:00 בקניון one בנצרת עילית אישה(40) צעדה לעבר הכניסה לקניון יחד עם שני ילדיה הקטנים. האשה אחזה את אחד הילדים בידה. הנאשם והחשוד הנוסף עצרו את הקטנוע סמוך אליה והנאשם חטף את תיקה שהכיל 42,000 שקל, 1000$ ,50€, פלאפון ומסמכים שונים והשניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

ארנק שהשליך הנאשם. צילום: דוברות המשטרה

שוטרים שהוזנקו למקום פרסו מיד מחסומים וערכו סריקות בניסיון לאתר את הקטנוע והחשודים.במסגרת החקירה שנפתחה תוך שילוב אמצעים טכנולוגיים ואיסוף ראיות. שלושה ימים לאחר מכן אותר הנאשם ובמהלך חקירתו אף אותר חלק מהרכוש אותו גנב. עוד במהלך החקירה צוות החוקרים איתרו את הקורבן (88) שלא התלוננה על האירוע ואשר הנאשם שדד כשבארנק היו רק מפתחות הבית.
מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת וביום חמישי האחרון הגישה כאמור פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

 

לאחר שלקח כסף וכרטיסים זרק את הארנקים במהלך מנוסתו. צילום: דוברות המשטרה

*משטרת ישראל פועלת במישור הגלוי והסמוי תוך הפעלה של אמצעים טכנולוגיים במטרה לאתר את העבריינים הפוגעים בביטחונו וברכושו של האזרח, להביאם לדין,להרחיקם מהחברה ובכך לחזק את הביטחון האישי של האזרחים", נמסר מהמשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות