נמשך מפגן התמיכה של שרי הממשלה באריה טל

שרי הליכוד ממשיכים להביע את תמיכתם הגורפת בראש העיר טירת כרמל אריה טל והפעם התארחה בלשכתו השרה גילה גמליאל שאמרה בסיום ביקורה :"אריה טל נותן הזדמנות שווה לכל תושב ולכל תלמיד בעיר ועל כך שמורה לו אהדתי"


מפגן התמיכה החסר תקדים לו זוכה ראש עיריית טירת כרמל אריה טל מצד שרי הממשלה נמשך ,לאחר שביקרו בעיר והביעו את תמיכתם השרים

שר התיירות יריב לוין שאף אמר בנאומו – "הגענו להתייצב בצורה חזקה וברורה עם מסר חד ובהיר שהנהגת  המדינה מאחורי ראש העיר הנוכחי וזה שימשיך – אריה טל. אני יכול להסתכל בעיניים לכל אחד ואחת מתושבי טירת כרמל ולומר באחריות מלאה, מתוך הכרות מלאה עם כמעט כל ראשי העיר בישראל, אריה טל הוא אחד מהטובים ומנוסים שבהם וזה לא במקרה שטירת כרמל עוברת מהפך מדהים"

ושר התקשורת , איוב קרא שאמר: "כילד גדלתי פה , יושבים כאן חברים טובים שלי, שיחקתי בהפועל טירת כרמל בילדות – אני גאה שמכאן הגעתי לאן שהגעתי. אני גאה במה שנעשה כאן בעיר. כל הכבוד לאריה ולנבחרת על העשייה".

שר הפנים והחינוך לשעבר גדעון סער, התייחס להיכרות שלו עם אריה טל בעבר: "כשר פנים ושר חינוך אני אומר לכם באחריות מלאה אריה טל הוא מראשי העירים הטובים, היסודיים, ישרי הדרך והרציניים במדינה כולה. לאריה יש תכונה חזקה מאוד – הוא רואה את התמונה הגדולה, הוא מסתכל על אינטרסים של העיר ושל תושבי העיר וזה הופך אותו לראש עיר מצטיין שעובד למען התושבים. טירת כרמל בתנופה מדהימה ומי שיכול להוביל אותה לעתידה הוא אריה טל."

כוורת בכירי הליכוד שהגיעו לערב ההקה יחד עם בכירי המפלגה בעיר תמיכה קיר לקיר צילום ארז שטיינר

והפעם הגיעה טורה של השרה גילה גמליאל, שהגיעה לביקור עבודה ולאחריו לביקור בסניף הליכוד בעיר בנאומה הודתה לכל המברכים ואמרה כי היא שמחה להגיע לטירת כרמל כדי לסייע לראש העיר אריה טל להמשיך ולעשות את העבודה הנפלאה שהוא עושה בעשרים וחמש השנים האחרונות למען טירת כרמל. "ראש העיר אריה טל נותן הזדמנות שווה לכל תושב בעיר ולכל תלמיד במערכת החינוך העירונית ועל כך שמורה לו אהדתי".

אריה טל נותן הזדמנות שווה לכל תושב בעיר ולכל תלמיד במערכת החינוך העירונית ועל כך שמורה לו אהדתי". גמליאל :צילום ארז שטיינר

מוריס אסייג, מ"מ ראש העיר בירך את השרה וצוותה על ביקורם בטירת כרמל והוסיף. "אני רואה ערך עליון בניסיון שצבר ראש העיר אריה טל בעשרים וחמש השנים האחרונות בעשייה הציבורית ואני נותן את אמוני בתושבי טירת כרמל שידעו להצביע לאיש הנכון ולדרך הנכונה"

הדגיש את החשיבות שיש לניסיון שאיש ציבור צובר בשנים של עבודה ציבורית אסייג וטל :צילום ארז שטיינר

 

את ביקור השרה סיכם ראש העיר אריה טל בנאומו הוא הודה לשרה גמליאל על הביקור בטירת כרמל והדגיש את החשיבות שיש לפעילות שלה בנושא השוויון החברתי במדינת ישראל שבחלקה הגדול היא נעשית למען אוכלוסיית הוותיקים במדינה שמפוזרת בכל נקודה ברחבי הארץ. ראש העיר המשיך וסיפר לאורחת המכובדת על הפעילות שעושים בטירת כרמל למען האוכלוסיות הוותיקות ואוכלוסיית הנשים

טל סיפר לשרה על הפעילות שעושים בטירת כרמל למען האוכלוסיות הוותיקות ואוכלוסיית הנשים
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads