בקשה לגט בחיפה: אבי החתן חיזר אחרי אמה של הכלה מתחת לחופה…..

לאירוע הדרמטי שהגיע השבוע גם לבית הדין הרבני בחיפה, היו עדים. חודשיים לאחר הנישואין מבקש החתן לפרק את החבילה. "אשתי העלילה על אבי ואני לא רוצה לחיות איתה"
 

 

מאות המוזמנים לחתונה לא הבינו למה אחות הכלה פרצה בבכי מיד לאחר החופה. רק בסוף האירוע ובכדי לא לפגום בשמחה הגדולה של אחותה, התברר למעטים בלבד הסיפור כולו.

במרכזה של הדרמה עמדו אבי החתן ואמה של הכלה כשהאירוע מתרחש, תחת עיניה של האחות, מתחת לחופה.

לפני מספר חודשים, עמד בנו של איש עסקים ידוע באיזור חיפה, מתחת לחופה. במהלך החופה, כך התברר מאוחר מיותר, ניסה אבי החתן להתחיל עם זוגתו של אבי הכלה. לטענת הכלה, הוא לחש באוזנה כמה משפטים מיניים ולאחר מכן אף ליטף את ישבנה.

לרוע מזלו, מי שעמדה בסמוך, הייתה אחות הכלה, ששמעה חלק מהדברים ואף ראתה את אבי החתן מתחכך עם זוגתו של אבי הכלה.

 

אבי החתן "התחיל" עם אשתו של אבי הכלה. צילום: אילוסטרציה

שעה קלה לאחר החופה, הוכנסו חלק מהנוגעים בדבר בסוד העניין אבל הוחלט להימנע מלספר על האירוע לזוג הטרי….. בסופו של דבר הסיפור הגיע גם לאוזני הכלה שגם היא ניסתה להדחיק ורק אמרה לבעלה הטרי "תגיד לאבא שלך שישמור על הידיים שלו ויעזוב את אשתו של אבי".

במקביל, נעשה בירור קצר תוך כדי האירוע ואבי החתן הכחיש כי ניסה "להתחיל" עם אשתו של אבי החתן. באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן, בתצהיר שהוגש לבית הדין בחיפה עם תביעת הגירושין של החתן, טען האב "לא חיזרתי אחריה ולא נגעתי בה. הכל נעשה מתוך חיבה. אמרתי לה שהיא נראית מצוין וחיבקתי אותה בהתרגשות".

 

"תגיד לאבא שלך שישמור על הידיים שלו ויעזוב את אשתו של אבי". צילום: אילוסטרציה

עו"ד גדלי סולן טוען גם כי במהלך החודשיים שחלפו מאז החתונה נהגה הכלה להטיח בבעלה, "אביך החרמן הרס לנו את החתונה… " בשלב מסוים שההאשמות חזרו על עצמן החליט הבעל להביא את הזוגיות לסיומה.

 

עו"ד גדלי סולן. צילום: יח"צ

החתן טוען: "אשתי סיפרה לעצמה, יחד עם אחיותיה, סיפור דמיוני… פגעה בי ובאבי הוציאה את דיבתנו וטוענת כי אם אבא שלי ניסה להתחיל אז גם אני טיפוס בוגדני".

הבעל מבקש להתגרש ובמקביל לקבל את כל כספי החתונה.

"אבא שלי ידוע בישראל כאיש עשיר וברור שהמתנות הכבדות באו מהכיוון שלנו ולכן אני מבקש להעביר לידי את כל המתנות שהתקבלו מהאירוע".

בית הדין הרבני בחיפה אמור בקרוב לפסוק במחלוקת הנוגעת לגירושין וחלוקת המתנות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות