איך עושים סדר בתיק הביטוח שלכם?

רובנו רוצים לשמור על המשפחות שלנו, לוודא כי גם בעת אירוע משברי כמו מחלה קשה או אובדן, תשמר היציבות הכללית ואיתה גם השלמות המשפחתית. הדרך הבטוחה להבטיח זאת היא על ידי סדר בתיק הביטוח המשפחתי שלכם

 

מה זה תיק ביטוח?

תיק ביטוח זה שם כולל לסה"כ כל הביטוחים שרכשתם במהלך השנים וכולל פוליסת ביטוח או כתב שירות בענפי הביטוח השונים ,ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה, ביטוח סיעודי וביטוח בריאות  שמופיעים על שמכם בכל חברות הביטוח .

תיק הביטוח מכיל בעצם את סה"כ כל הכיסויים הביטוחיים שלכם ואת סה"כ כל ההוצאות על תחום הביטוח.

מה הבעיות הנפוצות בתיק ביטוח?

את הבעיות אנחנו נוהגים לחלק לשלושה תחומים הנוגעים ליחס שבין הגנה וכיסוי גבוהה למול מחיר

·         כפל ביטוח- במשך השנים כולנו צוברים מספר רב של תכוניות ביטוח, אם זה בהצטרפות דרך מקום העבודה, או סוכן הביטוח שלנו. רובנו מרגישים כי ככל שהמחיר שאנו משלמים גדל ,גדל גם הכיסוי אבל האמת היא שרובנו פשוט קונים אותו מוצר פעמיים. וברגע האמת קיים סיכוי שנקבל פיצויים רק מתוכנית אחת.

·         תת ביטוח- משפחות רבות לא מודעות לחשיבות הביטוחים ומחסירות מתיק הביטוח שלהם רכיבים קריטיים וברגע האמת יכול להיות שלא יהיו מכוסות.

·         דמי ניהול גבוהים- ישנם מקרים רבים שדמי הניהול בפוליסה גבוהים מאוד מהמקובל בשוק ויוצרים עול כלכלי על המשפחה שיכול להגיע לאלפי שקלים בשנה.

מה הפתרון?

הדרך הנכונה לעשות סדר בתיק הביטוחים היא לקחת בחשבון את כל המרכיבים הייחודיים למשפחה שלכם. מצבכם המשפחתי, ההכנסות, מספר הילדים ועוד.. ולהתאים לכם את הכיסויים והתוכניות הנכונות ביותר למצבכם.

אפשר לנסות ולעשות סדר לבד בתיק הביטוח על ידי ריכוז כלל הביטוחים, להתקשר לחברות הביטוח השונות, לקבל הצעות מחיר ולבצע השוואות בין הפוליסות השונות – כל התהליך הזה עלול להיות מתיש למי שלא בקיא בתחום . מעבר לכך עמדת המיקוח של אדם בודד מול חברת ביטוח לא תמיד מאפשרת ללקוח להוריד את הפרמיות. יוצא שרבים מוותרים על התהליך בשל המאמץ הכרוך בכך, גם במחיר של ויתור על חיסכון כספי ניכר של מאות שקלים לחודש.

תנו לנו לעשות לכם סדר

חברת 'אי-סדר' הוקמה מתוך רצון להנגיש את האמצעים הקיימים היום בשוק לכולם. במהלך השנים שעברו בדקנו עשרות אלפי תיקי ביטוח, חסכנו מאות אלפי שקלים ובעיקר שיפרנו את ההגנה והכיסוי הביטוחי של אלפי משפחות בישראל. התהליך מולנו פשוט וקל ולא דורש ממכם כלום.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו www.e-seder.co.il

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות