"אתה לא יכול לבנות מערכת שמאפשרת הזדמנויות, בלי שאתה מאמין באנשי הצוות שלך" (וידאו)

"בחינוך יש הרבה מאוד דברים שנוגעים באנושיות ובאהבה, שנוגעים ברצון לאפשר לילדים להביא לידי ביטוי את הכישרונות שלהם ואת והחלומות שלהם…..". רגע לפני שנקבל את השנה החדשה, ערכנו ראיון וידאו מיוחד עם מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל
 

רגע לפני החזרה לגנים ולבתי הספר, מעט לפני שיבשר לנו הצלצול הראשון על תחילתה של שנת לימודים חדשה, התפנה מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל, לראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות".

בראיון הוא מספר על ההכנות לפתיחת השנה, על מוכנות המערכת לשעת חירום בימים בהם אנו שומעים דרך קבע על "האיומים מצפון", על משמעות המילה "חינוך" עבורו, ועל המורים ואנשי הצוות במחוז אותם הוא מעריך ומשבח ללא הרף: "אתה לא יכול לבנות מערכת שמאפשרת הזדמנויות, בלי שאתה מאמין באנשי הצוות שלך".

צפו בראיון המלא עם ד"ר הראל בו הוא מספר גם על הפיילוט החדש שהחל בקריית ביאליק, במסגרתו יוחלפו כבר השנה ספרי הלימוד במחשבים ובטאבלטים (!), על העובדה שלמרות זאת הוא עדיין מעודד קריאה מתוך ספרים, ועל כך שהוא קודם כל ולפני ואחרי הכל, איש חינוך: "בחינוך יש הרבה מאוד דברים שנוגעים לאנושיות, לאהבה, לרצון לאפשר לילדים להביא לידי ביטוי את הכישרונות שלהם, את החלומות שלהם ואת הדברים שהם טובים בהם… ". וזהו רק חלק קטן ממשנתו.

צפו 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות