החשוד ניסה להסתיר את לוחית הזיהוי בזמן שטס בכביש אבל השוטרים לא וויתרו 

רוכב האופנוע חשוד כי ביצע בחודש האחרון עבירות חמורות כשהוא מחבל בלוחית הזיהוי כדי לטשטש את עקבותיו. אתמול הפכה החקירה לגלוייה
הותר לפרסום: בתום חקירה מאומצת נתפס רוכב אופנוע החשוד שביצע עבירות תנועה חמורות, בזמן שהוא מחבל בלוחית הזיהוי על מנת לטשטש את עקבותיו.

מפרטי החקירה עולה כי במהלך החודש האחרון הצטברו חומרי חקירה ביחידת החקירות של אגף התנועה, על רוכב אופנוע אשר צולם באמצעות מצלמות משטרה במספר מועדים שונים, 5 פעמים, כשהוא נוסע בכביש 65 במהירות מופרזת ומסכן את עצמו ואת ציבור הנהגים.

 

החשוד כפי שתועד לאחרונה

במשטרה סיפרו כי מהירות נסיעתו של החשוד, צעיר תושב הצפון, נעה בין 135-145 קמ"ש בכביש בו מותרת מהירות של 90 קמ"ש. בנוסף נראה בצילום כי לא ניתן לראות את מספר האופנוע באופן מלא, עקב קיפול יזום של המספר על ידי הרוכב.

לבסוף הצליחו בלשי וחוקרי אגף התנועה להתחקות אחר רוכב האופנוע ולאתר את המספר המלא של לוחית הרישוי.

 

טס במהירות מסוכנת. תיעוד נוסף

מהמשטרה נמסר כי "בפעולות חקירה מאומצות ויצירתיות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים גלויים וסמויים, הצליחו השוטרים להגיע אל החשוד ולאתר את האופנוע המדובר. במהלך החיפוש בביתו של החשוד, תושב אזור הצפון בן 23, נמצא האופנוע המדובר כולל פרטי לבוש והקסדה עימם צולם לכאורה במהלך ביצוע העבירות. בבדיקה מעמיקה נמצא כי החשוד לא הוציא רישיון נהיגה מעולם והוא פסול לנהיגה על ידי בית המשפט בגין אותה עבירה ממש".

 

החשוד. צילום מתוך פייסבוק

 

אתמול (שלישי) בתום החקירה והמעבר לשלב הגלוי הושבת האופנוע ל-30 ימים והחשוד הובל לבית המשפט לתעבורה שקבע כי מעצרו יוארך עד לתאריך 3.9.18.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות