כנס פתיחת שנת הלימודים במחוז חיפה נערך הערב בהיכל התיאטרון במוצקין

במהלך הכנס הציג השר את הישגי משרד החינוך ושטח את משנתו ואת היעדים להם הוא מצפה בשנת הלימודים שתחל בעוד כשבועיים
 

כנס ההיערכות השנתי לפתיחת שנת הלימודים במחוז חיפה נערך אחר הצהריים בהיכל התיאטרון בקריית מוצקין, בהשתתפות שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד"ר סער הראל, ראשי רשויות, מנהלי בתי ספר במחוז, מפקחים ונציגי מחלקות החינוך ברשויות המקומיות.

 

ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי עם רעייתו דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון ושר החינוך נפתלי בנט, הערב. צילום מתוך פייסבוק דפנה צורי

במהלך הכנס הציג השר את הישגי משרד החינוך ושטח את משנתו ואת היעדים להם הוא מצפה בשנת הלימודים שתחל בעוד כשבועיים. השר בנט סיפר כי לגני הילדים במחוז חיפה יצטרפו השנה 116 סייעות חדשות ויתווספו 12 כיתות נוספות במסגרת "כיתה קטנה", הרפורמה שמוביל משרד החינוך. בין הישגי השנה האחרונה הציג שר החינוך את השינוי במספר התלמידים הלומדים במתמטיקה בפריפריה. במצגת סקר השר בנט את ההישגים הרבים ושיבח בין היתר גם את טירת כרמל שזכתה לשבחים על הקפיצה מ- 7% ל -18% בשיעור הניגשים ל-5 יחידות לימוד במקצוע המתמטיקה.

 

השר נפתלי בנט עם מנהל מחוז חיפה, ד"ר סער הראל. צילום: משרד החינוך

 

מנהל מחוז חיפה, ד"ר סער הראל , אמר בכנס ההיערכות אותו גם התכבד לפתוח: "בימים אלה סיים מחוז חיפה את היערכות לפתיחת שנה"ל תשע"ט – בתי הספר ערוכים ומוכנים לפתיחת שנה"ל, צוותי החינוך מתרגשים ומחכים לתלמידים. נאחל לכולם שנת לימודים פורייה מוצלחת ומשמעותית. אנו במחוז מאמינים כי רק בדרך עבודה בשותפויות ניתן להוביל את השינויים הנדרשים כדי להגיע להישגים החינוכיים ולהצלחות. אנו במחוז ממשיכים לבסס את עקרונות הפעולה: "בונים שותפויות. מחוללים שינוי. מובילים להצלחה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות