השוטרים היו מזועזעים: ילד בן 11 בין החשודים בפרשיית סחר סמים

ילד בן 11 עוכב הבוקר לחקירה במהלך מבצע ענק לתפיסת חשודים בסחר ושימוש בסמים. הטיפול הועבר לפקידי הסעד
 

בתום חודש של פעילות סמויה של מחלק הנוער במחוז צפון, נעצרו הבוקר (ראשון)  16 חשודים בשימוש וסחר בסמים, בהם גם נערים וילדים, שהצעיר מבינהם רק בן 11 (!).

במהלך החודש האחרון פוצחה ונחשפה פרשיית סמים עניפה, בשילוב אמצעים טכנולוגיים ומעקבים רבים. היום בשעות הבוקר המוקדמות, עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו הכוחות עד כה ארבעה חשודים בסחר בסמים מסוג חשיש ומריחואנה ובוצעו עשרות חיפושים.

עשרות חיפושים בוצעו היום לפנות בוקר. צילום: דוברות המשטרה

עם הינתן האות קפצו כ-100 חוקרי נוער, בלשים, לוחמי יס"מ ומג"ב, כלבנים וחוקרי זיהוי פלילי וערכו חיפושים בבתיהם של 16 חשודים בסחר ואחזקת סמים מסוכנים.

בפעילות אותרו ונעצרו כאמור ארבעה חשודים ( 14,17,22,44) בסחר בסמים מסוכנים. הם חשודים כי מכרו סמים לבני נוער ולבגירים. בנוסף עוכבו 11 חשודים בשימוש ואחזקת סמים מסוכנים.

בין המעוכבים הובא לבירור גם קטין כבן 11 המעורב על פי החשד בסחר בסמים. עקב גילו הצעיר הטיפול בילד הועבר לפקיד סעד מטעם שירותי הרווחה.

בחיפושים בבתי החשודים נתפסו פלאפונים וכ- 70,000 שקלים במזומן. החשודים יובאו היום החל מהשעה 14:00 לדיון בבקשה להאריך את מעצרם.

 

הבלשים ואנשי היס"מ תפסו עשרות אלפי שקלים במזומן. צילום: דוברות המשטרה

"משטרת ישראל תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להלחם בתופעות פשיעה חמורות, על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות