"בית שתית- אופיסיטי"

התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט (מתם 2) בהשקעה של 60 מליון ₪

"בית שתית אופיסיטי" – הדמיה

חברת "שתית" מדווחת היום, כי התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט (מתם 2), הממוקם ביציאה ממנהרות הכרמל. מדובר על פרויקט שיכלול 6 קומות משרדים בשטח של 10,000 מ"ר, בהשקעה של 60 מיליון ₪.הפרויקט הינו יוזמה של קבוצת רכישה המאורגנת ע"י "וייס והרצוג".

את הפרויקט כאמור, תבנה חברת "שתית", שלקחה בפרויקט כ- 2000 מ"ר, לשם תעתיק את משרדי החברה שלה בעתיד. הוגשה בקשה להיתר בניה, והבנייה אמורה להתחיל בקרוב. הבניין צפוי להיות מוכן בינואר 2020. מדובר על בניין משרדים מודרני ומשקע, אליו צפויים לעבור רבים מהעסקים בחיפה ובצ'ק פוסט.

מתם 2, השטח המיועד לפארק משתרע על 300 דונם וכ־200 אלף מ"ר בנוי, ונתחם בין שדרות ההסתדרות ממזרח, היציאה המזרחית של מנהרות הכרמל ומסילת הרכבת מצפון. כל השטח נמצא בבעלויות פרטיות שונות ומוכן לבנייה.

"בית שתית אופיסיטי" – הדמיה

אחד היתרונות הגדולים של המתחם המתוכנן תהיה הנגישות אליו. פתחן המזרחי של מנהרות הכרמל יתחבר ישירות אל תוך המתחם. נוסף על כך מתוכנן במקום מרכז תחבורה גדול, שבו יהיו תחנות של הרכבת הקלה של חיפה, תחנה של רכבת ישראל ותחנה מרכזית של אוטובוסים.

מתחם הצ'ק פוסט שבעיר חיפה עובר סדרה של שינויים חיוביים שעתידים להפוך אותו מהאזור המוזנח של העיר לפנינת ההיי טק של הצפון. בשנים האחרונות מוקמות במקום מכללות ומתווספים עוגני היי טק. שינויים אלה מייצרים צורך במרחבי עבודה חדשים ובמשרדים למכירה בחיפה, צורך עליו פרויקט אופיסיטי (OFFICITY)  מתכוון לענות. מתחם הצ'ק פוסט ממוקם ליד תחנת הרכבת וכבישים 2 ו-4, מה שהופך אותו לנגיש בצורה נוחה עבור בעלי רכב פרטי ומשתמשי התחבורה הציבורית. אנשים רבים משוכנעים שהעיר חיפה נמצאת על הדרך הנכונה להיות בירת ההיי-טק של צפון הארץ.

לדברי שלום שיטרית, מבעלי ומנכ"ל חברת "שתית": "אנו שמחים על בחירת חברת "שתית" בפרויקט הראשון של פארק מת"מ 2. הפארק החדש צפוי להיות המקום האסטרטגי ביותר בעיר, הן מבחינת נגישות והן מבחינת החברות שיאיישו את הפארק, ולכן החלטנו בנוסף לבניית הפרויקט להעביר את משרדי החברה לפארק ולקחנו כ- 2000 מ"ר לצורך כך".

חברת "שתית" מקבוצת ש. שטרית בע"מ, תחגוג 30 שנה להיווסדה, ולה מגוון רחב של סיווגים קבלניים בלתי מוגבלים ( ג'-5) לבנייה, פיתוח וגשרים. החברה רשומה ברשם הקבלנים ובעלת תו תקן ISO 9001.
בעשור האחרון, ביצעה הקבוצה למעלה מ-350 פרויקטים ברחבי הארץ הכוללים: בניה ציבורית וקבלית, ייזום פרויקטים, התחדשות עירונית ועוד.

בין לקוחות החברה נמנים למעלה מ- 2000 דיירים ביחידות הדיור הפזורות ברחבי הארץ ומאות מערכות מורכבות, מבנים ציבוריים ולקוחות עסקיים כגון: מפעל הפיס, בתי חולים, היכלי תרבות, אוניברסיטאות, רשויות מקומיות, בתי ספר, מרכזים לוגיסטיים, בתי מלון ועוד.

מר שלום שטרית הינו הבעלים ומנכ״ל החברה אשר הביא לתנופת צמיחה, גידול ברווחי החברה ולעליה מתמדת במיקום החברה בדירוג מדדי גלובס 100 (דן אנד ברדסטריט) בתחום הבניה והיזמות. כיום ממוקמת החברה במקום 20 בקטגוריית בניה ויזמות.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים