תושב קריית אתא מואשם ברצח. אביו ואחיו הצעיר מבוקשים לחקירה

תושב קריית אתא מואשם ברצח אביעד בן סימון במהלך חג סוכות בשנה שעברה. אביו ואחיו של הנאשם דרושים לחקירה. הרקע לאירוע: סכסוך שפרץ ביום הרצח במועדון בשדרות ההסתדרות
הבוקר (שני) הוסר צו איסור פרסום בפרשת רצח הצעיר אביעד בן סימון מקרית אתא. בן סימון (25) נורה ונדקר למוות לפני כשנה בחג סוכות שעבר, בחודש אוקטובר 2017.

כעת מותר לפרסם כי לפני כשבועיים נעצר חשוד במעשה, רועי דדון (33) מקריית אתא ולפני זמן קצר הוגש נגדו כתב אישום.

מכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז חיפה עולה כי ברצח בן סימון היו מעורבים גם אביו ואחיו של הנאשם – וכי הרקע לאירוע הוא קטטה שפרצה מוקדם יותר באותו היום, במועדון במפרץ חיפה.

 

אביעד בן סימון ז"ל. צילום: מתוך פייסבוק "זוכרים את אביעד בן סימון"

מחקירת המשטרה עולה כי ביום הרצח בתאריך 5.10.2017 סמוך לשעה 17:00, נורה בן סימון ונדקר למוות במרכז המסחרי בקרית אתא, על ידי שלושה חשודים. השלושה רדפו אחריו עד שהשיגו אותו, כך נטען. הוא נורה ולאחר מכן נדקר בגבו.

 

זירת הרצח בקריית אתא. צילום: דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

מהחקירה עולה כי לפנות בוקר, ביום הרצח, סמוך לשעה 03:00, הסתכסך חברו של המנוח, עם אחיו של הנאשם, עוז דדון, בקטטה שאירעה במועדון בשדרות ההסתדרות במפרץ חיפה.

בכתב האישום נטען כי אותו חבר של המנוח, אף איים על עוז דדון במועדון, ואמר לו: "היום אתה מת".

מספר שעות לאחר מכן, הצטיידו האב ראובן דדון ושני בניו רועי ועוז, בסכינים ובאקדח, כך נטען, ועוד באותו הערב עקבו אחרי המנוח וחברו וראו כיצד הם עומדים ומשוחחים, סמוך למרכז המסחרי בקריית אתא.

"הנאשם, עוז וראובן החלו לרדוף אחרי המנוח וחברו שנמלטו בריצה בכוונה להדביקם ולהמיתם. כמה מטרים לאחר מכן, עוז הצליח להדביק את המנוח, תפס אותו והחל לדקור אותו באמצעות סכין בפלג גופו העליון בכוונה להמיתו…. אז הגיעו למקום הנאשם שדקר באמצעות סכין את המנוח כמה פעמים, וראובן שירה באמצעות האקדח לכיוונו של המנוח שלוש פעמים, לכל הפחות, כל זאת עשו בכוונה לגרום למותו", כך נטען.

 

מודעת האבל של בן סימון, סוכות 2017

 

לפני כשבועיים כאמור, נעצר רועי דדון ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט.

אביו ואחיו של הנאשם – ראובן דדון (56), ועוז דדון (25) מקריית אתא, עדיין דרושים לחקירה, והמשטרה פרסמה לפני זמן קצר את תמונותיהם של שני המבוקשים.

 

אחיו של הנאשם, עוז דדון. מבוקש לחקירה בפרשת רצח אביעד בן סימון. צילום דוברות המשטרה

 

אביו של הנאשם, ראובן דדון. מבוקש לחקירה בפרשת רצח אביעד בן סימון. צילום דוברות המשטרה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות