מכבי למען החייל

הסגל הרפואי של זרוע הים וצוות מכבי קיימו למידה לטובת שיפור חווית המטופל למען החיילים
 

הנהלת מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות אירחה את הסגל הרפואי של זרוע הים ליום גדוש של למידה.

במסגרת המפגש הייחודי שנועד להתרשמות מארגון הבריאות לצרכי שיפור חוויית המטופל בזרוע הים, הציגו בכירי הנהלת המחוז אסטרטגיות מגוונות שפיתחו בקופה.

כ-40 מבכירי הרפואה של זרוע הים, בניהם מפקדי מרפאות, רופאים, קצינים ונגדי רפואה מיחידות הסטי"לים, צוללות, קומנדו ימי והמרכז הרפואי הימי, פקדו את מנהלת המחוז של מכבי.

 

ראש מחוז הצפון, ד"ר גלית קאופמן בפעילות עם זרוע הים צילום: מכבי

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן, הציגה בפני הסגל הרפואי של חיל הים את תהליכי השרות במכבי, הטכנולוגיה המתקדמת, היתרונות שבשירותים מקוונים, ואת החשיבות שבשביעות רצון המטופלים.

ההרצאה כללה אף הסברים על מדדים לשיפור חוויית השירות, מתוך הבנה שבעידן של היום חוויית המטופל חשובה לחיילים לא פחות מהטיפול הרפואי עצמו. ביום גדוש של למידת עמיתים השתתפו בהרצאה, המנהלת הרפואית של מכבי בצפון, ד"ר צופי קסטל דויטש, מנהלת התפעול, חמדה שטויאר, סגן מנהל התפעול, יצחק סוויסה, מנהלת השיווק, אדווה הראל ומנהלת השירות המחוזית, עטרה חדג'ג' שמסרה: "השירות הוא מיקוד מרכזי שלנו בכל מגע טיפולי או מנהלי עם חברי מכבי". האירוע הוגדר כהצלחה הדדית ופרמטרים רבים שהוצגו במהלך היום על ידי הנהלת המחוז עתידים להשתלב בזרוע הצבאית כחלק מפרויקט שיפור חוויית המטופל.

מקצין רפואת חיל הים נמסר: "אנחנו עוסקים כל הזמן בשירות ושיפור מתן רפואת החיילים, איכות הטיפול הוא ערך עליון מבחינתנו. פנינו לקופה שידועה באיכות השירות בכדי לתרגם נושאים הרלוונטיים לצבא. קבלנו המון אינפורמציה שאפשר לאמץ מהאזרחות לצבא.  מדובר בתהליך ייחודי ראשוני ואנחנו מקווים שכמו תהליכים רבים שצלחנו גם הפעם יהיו פני הדברים"

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן: "החיילים הם של כולנו ואני מאד שמחה שתרמנו לשיפור השרות הרפואי עבור חיילי חיל הים. יש לנו ניסיון רב ומרשים אותי שחיל הים יוזם מהלך כזה ובא ללמוד".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות