בריאות ללא בירוקרטיה

כללית ממשיכה להקל על מבוטחיה ומאפשרת קבלת תרופות והתחייבויות לטווח ארוך
במסגרת שורה של צעדים הננקטים בכללית לשיפור השירות, הוחלט כי מעתה יכולים מבוטחי כללית למשוך את מנת התרופות הקבועות שלהם למשך 4 חודשים (במקום 3 עד כה).

מהלך זה מקל מאד על החולים הכרוניים, אשר במידה ולא חל שינוי בטיפול הנרשם להם, יוכלו להגיע לבית המרקחת לשם קבלת תרופות שלוש פעמים בלבד בשנה.

שיפור נוסף שייכנס לתוקף באוקטובר השנה, הוא הכפלת משך תוקפו של טופס התחייבות לשישה חודשים, במקום שלושה עד כה וכך לא תידרש הארכת תוקף ההתחייבות במידה והתור התארך או שונה.

ייעול השירות. בתמונה: רוקחת עם לקוחה בבית מרקחת של כללית, מרפאת איינשטיין. צילום: דוברות כללית

אלי כהן, מנהל כללית במרחב חיפה וגליל מערבי מציין כי מדובר בצעד נוסף בשורה ארוכה של מהלכים שנוקטת כללית לייעול השירות,  וצמצום חסמים בירוקרטיים בקבלת השירות.

"המגמה שלנו היא לפנות את מירב המגעים בין מטופלים לנותני השירות לענייני הבריאות עצמם, ללא אובדן זמן יקר על סידורים בירוקרטיים. בעידן של טכנולוגיה מתקדמת ניתן להסדיר את מירב הנושאים האדמיניסטרטיביים באופן יעיל וקצר, בלא להטריח את המטופל אל המרפאה. כך אנו מקלים עליהם ישירות וגם בעקיפין, כי המשמעות הנלווית למהלך זה היא קיצור תורי המתנה בבתי המרקחת ובמרפאות והתפנות הצוותים למתן שירות במקום רק כשהוא נדרש באמת", אמר כהן.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בבריאות