ספר נוער חדש בהוצאת רימונים: המשחק 2

לאחר שקצר שבחים והיה לרב-מכר בקרב בני נוער והוריהם, "המשחק1"– ספרה המוצלח של דנה אבירם, חוזר לזירה עם מספר 2 בטרילוגיה ומבטיח לקחת את הילדים רחוק בדמיון אל החלל הקיברנטי שבראשם.

המשחק 2 ספרה של דנה אבירם- כריכה קדמית. צילום באדיבות הוצאת רימונים

טרילוגיית המתח המרתקת והחדשנית של הסופרת דנה אבירם – "המשחק" – הפכה ליצירה ספרותית חדשנית ופורצת דרך שהצליחה לשכנע גם את הגיימרים הדגולים, להרפות מן המסך ולקרוא. "המשחק 2" הוא הספר השני בטרילוגיה זו וספרה העשירי של דנה אבירם, סופרת ילדים ונוער. ספריה, "סלפי אחד יותר מדי" ו"חולמת להיות אלופה" כיכבו במצעדי הספרים של משרד החינוך בשנים האחרונות ונבחרו כספרים האהובים ביותר על ילדי ישראל. אבירם גם חתומה על סדרת "גולשים" פורצת הדרך, ועל סדרת "סלפי" שריגשה נוער בכל רחבי הארץ.

הפעם אלו הם שבעה גיימרים הנכנסים שוב למשחק המציאות המדומה, על מנת למצוא בו את הנסיוב – תרופה שתציל את מיקה חברתם, השוכבת בבית-החולים מחוסרת הכרה.

אין הם יודעים שברגע כניסתם למשחק, יפעילו "כוכבי השחור" קוד חירום שייאלץ אותם להיפגש עם הסיוטים הנוראיים ביותר שלהם, פנים אל פנים.

במהלך המשחק נלחמים הגיבורים בנחשים אימתניים, בציפורי מוות שצונחות מהשמיים ומגלים סוסה מכונפת נושאת סוד; אך האתגר האמיתי שלהם הוא התמודדותם האישית והפרטית עם פחדיהם העמוקים והכמוסים ביותר.

"'סססס… סססס…' לחש הנחש. ראשה החל לצנוח לעבר חזה. מיה הרגישה את האוויר מפסיק להיכנס אל ריאותיה. היא החלה להשתעל, מנסה לנשום אבל הנחש לא התכוון לעצור. היא הרפתה את גופה, מרגישה את החיה החלקה מלטפת את גרונה. היא רצתה לצעוק שוב אבל לא יכלה. "מיה!" שמעה מיה קריאה. היא פקחה את עיניה לרגע רק כדי לראות במעלה הבור ייצור ורוד וקטן שהחזיק בידו חץ וקשת וכיוון לעברה…"

"המשחק", טרילוגיית המתח המרתקת והחדשנית של הסופרת דנה אבירם, משלבת בין עולמות פנטזיה, דמיון ומציאות ובכך נוגעת בעולמם הפנימי והחברתי של בני הנוער באופן שאף ספר לא עשה זאת לפניו, מה שהופך טרילוגיה זו ליצירה ספרותית חדשנית ופורצת דרך שהצליחה לשכנע גם את הגיימרים הדגולים, להרפות מן המסך ולקרוא.

"המשחק 2" הוא הספר השני בטרילוגיה זו וספרה העשירי של דנה אבירם, סופרת ילדים ונוער. ספריה, "סלפי אחד יותר מדי" ו"חולמת להיות אלופה" כיכבו במצעדי הספרים של משרד החינוך בשנים האחרונות ונבחרו כספרים האהובים ביותר על ילדי ישראל. אבירם גם חתומה על סדרת "גולשים" פורצת הדרך, ועל סדרת "סלפי" שריגשה נוער בכל רחבי הארץ.

רימונים הוצאה לאור, הוקמה ב-2004 על ידי יעל שכנאי, עורכת, וסופרת. רימונים מתמחה בספרי ילדים ונוער ובספרות עולם קלאסית מתורגמת. להוצאה גם סדרה רומנטית – סדרת "פנדורה" ומועדון קוראים ומנויים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות