"עלילות שיטאקי – יערות הטרולים התחתיים"

מי שהביאה לעולם את סדרת "ווינטר בלו" המצליחה וכבשה את צעירי ישראל עם פיות יער ושדונים קסומים, שעלילותיהם תוארו בלא פחות מאשר בשלושים ספרים, חושפת עכשיו בפני חובבי הז'אנר, את קיומו של שדון יער חדש – שיטאקי שמו – שביקור מפתיע של בת-דודתו משנה את חייו השלווים מן הקצה אל הקצה.

עלילות שיטאקי כריכת הספר הוצאת רימונים צילום באדיבות הוצאת רימונים

שיטאקי ואחותו התאומה נָמֵקו, נרתמים לעזרתה של בת-הדודה המסתורית, לאחר שזו יולדת תינוקת שונה ומיוחדת במינה, אשר זקוקה לטיפולו של רופא אֶלף, המתגורר ביערות הטרולים התחתיים. במהלך מסעם לומדים השדונים דבר או שניים על אודות קבלת השונה, על סובלנות, פתיחות, חברות אמת ואומץ לב.

"היססתי. לא באמת רציתי להצטרף, אבל חששתי לפגוע ברגשותיה של ויאנה, אז מה כבר יכולתי להגיד? לא הייתה לי ברירה. נכנסתי גם אני אל כלי הרכב הרועש והמוזר ההוא ונסעתי איתן אל בית-היולדות."

הסופרת אֶשְכָּר אֶרְבְּלִיך-בְּריפְמן פרסמה עד היום שלושים ספרים. היא גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל, בהשראתו בראה בספריה עולמות פנטסטיים ובהם נופים מרהיבים ויצורים עתירי דמיון. סדרות הדגל שלה, "ווינטר בלו, ילדת-פיות" ו"אמרלד, ילדת-פיות" כבשו לבבות של מאות-אלפי קוראים, והיו לשם דבר בספרות הנוער הישראלית. מי שהוכתרה כ"מלכת הרייטינג של הפיות", מגישה כעת לצעירי ישראל את הגיבור הפנטסטי החדש שיסעיר את חייהם שישלהב את דמיונם.

הספר מוצע לרכישה גם בגרסאות אודיו ודיגיטל, אותן ניתן להשיג באתר הוצאת רימונים ובאתרים הדיגיטליים ע-ברית, אינדיבוק, גטבוקס, מנדלה מוכר ספרים ברשת ובוקסילה.

192 עמודים | לילדי כיתות ב'-ד' | מחיר קטלוגי- 78 ₪| להשיג בכל רשתות הספרים ובחנויות הפרטיות, וכן באתר רימונים בהנחה לגולשי האתר. הנחה מיוחדת נוספת תינתן לחברי מועדון הקוראים של רימונים.

רימונים הוצאה לאור, הוקמה ב-2004 על ידי יעל שכנאי, עורכת, וסופרת. "רימונים" מתמחה בספרי ילדים ונוער ובספרות עולם קלאסית מתורגמת. להוצאה גם סדרה רומנטית–סדרת "פנדורה" ומועדון קוראים ומנויים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות