תרומה מחשמלת

נציגי ועד עובדי חברת חשמל חיפה והצפון הגיעו השבוע למרכז הרפואי כרמל כדי להעביר את התרומה השנתית שלהם לטובת בית החולים. השנה תרמו עובדי חברת חשמל תרומה נכבדת לטובת רכש ציוד רפואי  מתקדם למערך נשים ויולדות, ליחידת גסטרו ילדים ולמכון הגסטרו של בית החולים .
 

את עובדי חברת חשמל ייצגו יו"ר ועד העובדים אילן פנחס, ירון מיכאלי נציג העובדים ומנהל מחלקת קשר ואלקטרוניקה צפון, ויפית שגיב מנהלת הרווחה.

ד"ר אורי סגול מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמחוז של הכללית הודה במילים חמות לאנשי חברת חשמל על תרומתם. " עובדי חברת חשמל שותפים  איתנו בדאגה לחולים שלנו ומגיע לכם על כך תודה רבה. במכון שלנו בכרמל אנו דואגים בראש ובראשונה לאדם ולמטופל, תוך שאיפה להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה.

צוות כרמל וחברת חשמל עם קבלת התרומות. צילום: אלי דדון

בתרומה שלכם נרכוש ציוד שיקל על ביצוע קולונוסקופיה במטופלים  ויאפשר לחולים להרגיש הרבה יותר טוב בתום הבדיקה . זה משלב את החזון שלנו בצד הטכנולוגי תוך דאגה לנוחות ורווחת המטופל" .

ד"ר יגאל אלנברג רופא בכיר ביחידת הגסטרו במחלקת הילדים הודה בשם הצוות ובשם מנהלת היחידה ד"ר קורינה הרטמן ואמר," אנחנו יחידה חדשה ומתפתחת בכרמל ואנו מודים לכם על כל תרומה. התרומה שלכם תעזור ברכש ציוד אנדוסקופי חדשני מה שיאפשר לנו להעניק בדיקות אנדוסקופיות מתקדמות גם בילדים קטנים " אמר ד"ר אלנברג.

מנהל מערך הנשים והיולדות בכרמל פרופ' עופר לביא ציין את החיבור  לאנשים המיוחדים בחברת חשמל עדכן קצת על מערך הנשים והיולדות בכרמל שהוא מהגדולים והמורכבים ביותר בביה"ח, והסביר כי התרומה שלהם תסייע ברכש מכשיר רפואי מתקדם שיאפשר דיוק יתר בניתוחים אונקולוגיים וישפר את התוצאות.

צוות כרמל וחברת חשמל עם קבלת התרומות. צילום: אלי דדון

יו"ר ועד העובדים בחברת חשמל אילן פנחס הודה לביה"ח על הפגישה והאירוח המיוחד ואמר," אני שמח להיות כאן בפעם הראשונה אבל אני בטוח שאהיה כאן ואתרום עוד פעמים רבות. אתם בית חולים שמביא גאווה וכבוד לכולנו ולכל הצפון. עובדי חברת חשמל תורמים למטרות רבות ואנו שמחים וגאים לשרת את הציבור והחברה בה אנו חיים". מנהלת הרווחה של חברת חשמל יפית שגיב אמרה כי כרמל הוא הבית שלנו ושל עובדי חברת חשמל והוסיפה כי " אנו מודים ושמחים על שיתוף הפעולה ועל הזכות שנתתם לנו לתרום לכם, אנחנו תמיד נהיה כאן לצדכם".

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לאנשי חברת חשמל ואמר, " לצערנו מערכת הבריאות במדינת ישראל אינה משופעת בכספים וזקוקה לכל שקל ולכל עזרה. התרומה שלכם מחזקת את הקשר שלנו לקהילה ואנו שמחים על החיבור המוצלח אתכם. עובדי חברת חשמל בהובלת הוועד ראויים לכל הערכה ותודה ואני מודה להם ולכם בשם כל ההנהלה המטופלים והצוות שלנו".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות