ממשיכה במסורת השנתית

"אחוה" משווקת לראש השנה עוגת דבש בחמישה שקלים!

 

גם השנה מציעה חברת "אחוה" עוגת דבש בחושה בטעם עשיר בעלת מרקם של אפיה ביתית ובמחיר ללא תחרות: 5 שקלים בלבד • יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של חברת "אחוה": המוטו שלנו: מוצר איכותי במחיר שווה לכל נפש

חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלווה, טחינה ודברי מאפה,  ממשיכה במסורת השנתית לראש השנה וחגי תשרי, ומציעה עוגת דבש בחושה, בעלת מרקם וטעם של אפיה ביתית במחיר מוזל במיוחד: 5 שקלים בלבד! העוגה תימכר במרבית רשתות השיווק המובחרות למשך כל תקופת החגים ויצטרפו אליה מוצרי חג נוספים בהם ממרח טחינה עם דבש (8-11 ₪ לאריזת 400 גרם), עוגת תפוח עץ ממולאת (10 ₪) וחלוה רכה עם שקדים ודבש (5-6 ₪ לאריזת 200 גרם).

עוגת דבש אחוה צילום: יח"צ.

עוגת הדבש של אחוה בעלת טעם עשיר, במרקם של אפיה ביתית ומתאימה לאירוח והגשה בימי החג. חברת "אחוה" ממשיכה לשמור על מקומה בראש מותגי הטחינה והחלוה ונחשבת למותג החלוה והטחינה הנמכרים ביותר בישראל. בימים אלה משיקה אחוה ממרח חדש בסדרת הממרחים המתוקים מתוצרתה, ממרח טחינה עם דבש, שזוכה להצלחה רבה. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק של "אחוה", מפעל המאפים של החברה פועל במשמרות סביב השעות, על מנת לספק עוגות דבש ודברי מאפה לרגל החג מדן ועד אילת.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: 5 שקלים לעוגה במשקל 400 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות