מרגש: "מבצע ילקוט לכל ילד"

עמותת 'יד עזר לחבר' התגייסו למען ילדי בתי הספר מעוטי היכולת: "בשביל ילד, ילקוט הוא לא רק אביזר ללימודים, הוא גם מעמד חברתי ורגשי. כל שנה אני נזכר בעיניהם הדומעות מאושר של הילדים"
מנכ"ל ומייסד עמותת יד עזר לחבר- הבית החם של ניצולי השואה, שמעון סבג, העלה פוסט מרגש לדף הפייסבוק שלו: "כידוע לכולם שנת הלימודים החדשה כבר עומדת לה בפתח ותיפתח אי"ה ביום ראשון הקרוב"

"נערכנו בעמותת 'יד עזר לחבר' לקראת פתיחת שנת הלימודים, וההוצאות הכספיות המרובות הכרוכות בכך כמדי שנה, ובעזרת תרומות נרכשו אלפי ילקוטים חדשים עבור ילדים שאין בידי הוריהם אמצעים לרכוש להם. העמותה עמלה לילות כימים, וכבר חולקו לפני מספר ימים מאות ילקוטים לילדים ממשפחות נזקקות ומיעוטי יכולת ברחבי העיר חיפה והצפון".

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

"בכל פעם שמטרידה אותי מחדש השאלה מהיכן נממן פרוייקט כזה, אני נזכר בעיניהם הדומעות מאושר של הילדים המקבלים וברור לי שלא נוותר. בשביל ילד ילקוט הוא לא רק אביזר לימודים. הוא מוטיבציה, מעמד חברתי ורגשי, ואפשרות ללמוד בנחת – מה שיאפשר לו לא להיכנס למעגל העני. נתינה היא מסורת ומסורת היא נתינה"

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

"לצערי הרב עקב הביקוש העצום והפניות הרבות לעמותת 'יד עזר לחבר' שרק גברו מיום ליום, נאלצתי שוב להמשיך בסבב שני של אריזת וחלוקת מאות ילקוטים נוספים למשפחות נזקקות. ברצוני להודות מקרב לב לכל המתנדבים והתורמים הרבים שסייעו לי באריזת וחלוקת הילקוטים ובכך לממש ולחלק גם השנה את הילקוטים, ולא רק אותם: גם כמויות אדירות של מכשירי כתיבה, מחברות, קלמרים, כלי כתיבה, דפדפות, עפרונות מחקים וכל הציוד הנדרש".

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

מתוך פייסבוק עמותת 'יד עזר לחבר'

"רק לראות את המבצע האדיר הזה מול עיניי זה עושה אותי כל כך מאושר. כבר למעלה משני עשורים שאני מחלק ילקוטים, וכולי תקווה להמשיך ולעמוד במשימה חשובה וקדושה זאת".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה