חדר אוכל וג'ק לין בדייט לוהט

מפגש ענקים: אמש נערך ערב פיוז'ן מיוחד במסעדת הג'ק לין בקרית חיים (וידאו)
'חדר אוכל' הגיעו לביקור במסעדת 'ג'ק לין' בקרית חיים: השף גיא מלכה מ'חדר אוכל' התארח לערב מיוחד שכולו תענוג לחך: "אנחנו עושים מפגש בין האוכל של 'חדר אוכל' ושל 'ג'ק לין'. מתוקף העבודה שלי ושל כפיר גטר, השף והבעלים ביחד בעבר, אנחנו מכירים טוב וחולקים את אותו הסגנון".

צפו בסיקור מהערב:

"בנינו מנות מיוחדות לטובת הערב הזה, תפריט עשיר ומגוון עם חומרי הגלם הטובים ביותר. החוויה מיוחדת, וכל סועד יחווה אותה. דאגנו לרגש".

כפיר גטר: "באמת עשינו פה ערב מיוחד ושונה לאזור, השתמשנו בטכניקות בישול ולקחנו אותן למקומות אחרים. 'ג'ק לין' היא חוויה מרגשת בפני עצמה. התפריט משתנה פה כל חודש, והאווירה יוצרת חוויה יוצאת דופן ולא שגרתית".

אשת יחסי הציבור לימור כרסנטי, אשר אמונה על יחסי הציבור של המקום: "'ג'ק לין' מביאה בשורה עם ניחוח תל אביבי, פיוז'ן. התפריט אחר, המנות אנינות ומשובחות. הערב הזה הוא ערב שבנינו אותו בצורה שונה וחיברנו בין 'חדר אוכל' ל'ג'ק לין'. חיברנו בין השפים, והרכבנו מנות מיוחדות. אני נורא מתרגשת".

בין הסועדים הרבים שהגיעו, נכחו: אשת הפרסום אילנה גולץ, יצחק וציפי שפי בעלי רשת האופטיקה 'אופטיקה שפי' יחד עם כל המשפחה, ליאת אוטמזגין, הזמרת איילה לוי, רויטל בן סימון, לירן חולצה אפורה ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה