"שלושה ימים של נחת רוח גדולה"

במילים מרגשות מסכם דוד אבן צור, ראש עיריית קרית ים, את 'פסטיבל הים התיכון': "ברגעים הלו אנחנו יכולים לזהות אהבת חינם אמיתית"
בהופעה מדהימה של שרית חדד נחתם 'פסטיבל הים התיכון' השלישי בקריית ים: דוד אבן צור, ראש עיריית קרית ים, בירך את התלמידים לקראת השנה החדשה שרק התחילה.

"בערב מרגש מאין כמותו חתמנו את 'פסטיבל הים התיכון' ואת החופש הגדול. אלו היו שלושה ימים של נחת רוח גדולה, לפגוש את כולכם, לראות את הברק בעיניים ואת החיוך שחוזר לפנים.

דוד אבן צור ושרית חדד. צילום: שרון ינאי ורוני כרמלי

דוד אבן צור ושרית חדד. צילום: שרון ינאי ורוני כרמלי

פגשתי רבים מכם במהלך השבוע וזה היה מחמם את הלב לשמוע אתכם ובמיוחד את צחוק הילדים. הרבה רגעים מרגשים היו לי במהלך השבוע הזה, אבל הכי מרגש היה לראות את הפגישה הכל כך מיוחדת אתמול בין הזמרת שרית חדד לבין בני גיל הזהב ובעלי הצרכים המיוחדים שהגיעו להופעה שלה.

אלה בדיוק הרגעים שעבורם יש קהילה ובדיוק בזכותם אנחנו יכולים לזהות אהבת חינם אמתית. התרגשתי לא פחות לפגוש שעה קלה קודם לכן את תלמידי כתות א' של בית ספר "אורים" מגיעים לראשונה בחייהם לחצר בית הספר.

גם שם ראיתי את ההתרגשות התמימה והאמיתית של הילדים אשר ייצאו ביום ראשון הקרוב להרפתקת חיים חדשה ומאתגרת. כשצוברים בערב אחד ובשבוע אחד כל כך הרבה חוויות, אין ספק שזה ממלא בהרבה אנרגיה ובתחושה שבחרנו בדרך הנכונה, ושיש את כל הסיבות שבעולם כדי להמשיך ולהתאמץ במטרה להצליח בדרך הזו.

אני רוצה להודות לכל העושים במלאכה, עובדי העירייה באגפים השונים: אגף התפעול, התברואה, ההנדסה, הדוברות וההסברה, ולאנשי המתנ"ס.

תודה גדולה לאנשי מערך הביטחון, לוחמי האש, אנשי מד"א ושוטרי משטרת ישראל שדאגו לאורך כל השבוע שנגיע ונחזור בשלום.

ובעיקר אני רוצה להודות לכם כל חבריי תושבי הקריה שטרחתם ובאתם כדי לשמוח ולשמח כי הכל בסופו של דבר היה למענכם וקרה בזכותכם. שנת לימודים מוצלחת לכל ילדי העיר וצוותי ההוראה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם