רועי לוי וחברי מועצת העיר פתחו את שנת הלימודים בנשר

רועי לוי המועמד לראשות העיר נשר וחברי המועצה ישי איבגי ואדווה קאופמן, סיירו במוסדות החינוך ושמעו מההורים על החששות, הרצונות וגם על הנקודות שיש לחזק לדעתם במערכת החינוך בעיר
 

אתמול (ראשון) עם תחילת שנת הלימודים החדשה, סיירו המועמד לראשות העיר, רועי לוי וחברי המועצה, ישי איבגי ואדווה קאופמן, בגני הילדים ובבתי הספר בעיר ועמדו מקרוב על מצב מערכת החינוך.

השלושה שמעו מההורים על החששות, הרצונות וגם על הנקודות שיש לחזק לדעתם במערכת החינוך בנשר. השלושה פתחו את היום עם ילדיהם בגני הילדים היובל, אירוסים והערבה, שם שמעו על התרגשות ההורים והילדים אך גם על בעיות התחזוקה שטרם נפתרו עם תחילת שנת הלימודים.

בהמשך הביקור הגיעו חברי המועצה לבית הספר רבין שם נכנסו לכיתה שעמדה רגע לפני טקס קבלת תלמידי כיתה א'. לוי פנה לתלמידים החדשים ואמר: "אני נרגש יחד אתכם, תזכרו שהעיקר זה להיות חברים טובים ולנהוג בכבוד כלפי המורים זה המבחן הגדול שלכם. אני בטוח שכולכם תלמדו לכתוב ולקרוא אבל אל תשכחו שלמילים יש הרבה כוח וצריך ללמוד להשתמש בהן".

 

לוי אתמול במהלך הסיור במוסדות החינוך בעיר. צילום יח"צ

 

בבית הספר גבעון שהיה צפוי להיסגר לפני כשלוש שנים ובעקבות מאבק ועדי ההורים וחברי המועצה שעריו נפתחו השבוע, אמר לוי: "אני מאחל להורים הרבה נחת מהתלמידים. אנחנו נפעל כל השנה שילדי מערכת החינוך של נשר יקבלו את כל האמצעים הדרושים להם להצלחה. אני אוהב את בית הספר המנהלת וצוות המורים ואתמוך בהם ככול שאדרש".

 

שלושת חברי המועצה סיירו בבתי הספר. צילום: יח"צ

 

את הביקורים חתמו השלושה בבית הספר רמות יצחק א', שם נחשפו לוי וחברי סיעתו, כי על אף הוראת משרד החינוך, המבנה בו נמצא שומר בית הספר אינו ממוזג. לוי התחייב כי יפנה עוד השבוע למשרד החינוך לפעול על פי הנהלים ולמזג את המבנים של השומרים.

רועי סיכם את הסיור: "זה יום חג לעיר נשר ולמדינה כולה. תלמידי העיר חוזרים מלאי חוויות לשולחן הלימודים וההורים נרגשים לאחר להיפרד בנשיקה בשער בית הספר מהילד שגדל בעוד שנה. דוד עמר ז"ל אמר תמיד שעבור החינוך יש רק מפלגה אחת בנשר וכך אנחנו נוהגים וננהג. בהצלחה לתלמידים ותודה לעובדים המסורים שעשו ימים ולילות עבור פתיחת שנת לימודים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך